بارکد اسکنر آزمایشگاهی در رابطه با هر گونه تلاشی که در رابطه با خودکار سازی فرآیند های آزمایشگاهی انجام می شود اهمیت دارد . با آن که بار کد ها به شکل مشخصی فرآیند گردهم آوردن داده ها را چندین سال است که که بهبود بخشیده اند ، برخی از آزمایشگاه ها آن را یک موجود خبیث می دانند که وجود آن الزامی است  . گرچه ، آزمایشگاه هایی که در حقیقت موفق هستند روش هایی را برای ترکیب کردن عکل اسکن و پرینت گرفتن بارکد به عنوان مثال با استفاده از بارکد اسکنر آزمایشگاهی پیدا کرده اند . موارد زیر تعدادی از ” اصول بار کد ” هستند که به شما کمک خواهد کرد که این فناوری قوی را در تاسیسات خودتان به کار ببرید .

بارکد زدن چیست ؟

یک بار کد معمولی خطی یک سری خطوط مشکی و فضای های روشن در اختیار دارد که به منظور نشان دادن حروف یا اعداد استفاده می شوند .

بارکد زدن یک راه جمع آوری اتوماتیک داده ها به شمار می رود . روشی برای جمع آوری موثر ، دقیق و سریع اطلاعات و انتقال به یک کامپیوتر محسوب می شود . دستگاهی که در واقع داده هایی در خود دارد که باید جمع آوری شوند ، خود این دستگاه در حقیقت نماد بارکد است . یک بارکد خطی از یک سری خطوط مشکی رنگ و فضاهای سفید رنگ تشکیل شده که برای نشان دادن حروف و اعداد به کار گرفته می شوند . نظم خاص این خطوط و فضا ها قوانین اکیدی را پیروی می کند که مشخص سازی آن به وسیله ی زبان خاص بارکدی که استفاده می شود ، صورت می گیرد . یک بارکد خطی معمولی را می توانید در تصویر زیر مشاهد کنید .

آناتومی یک بارکد

با آن که بارکد ها بخشی از زندگی روزمره ی ما در چند سال اخیر محسوب می شوند ، ولی افراد کمی در واقع متوجه ی این فناوری به درستی شده اند . اسکن کردن بارکد بر پایه ی یک قاعده ی ساده است . نور در شدت های گوناگون به وسیله ی سطوح رنگی مختلف منعکس می شود . برای رمزگشایی کردن اطلاعات موجود در بارکد ، یک نقطه ی کوچک از نور بر روی خطوط و فضا ها به وسیله ی دستگاه اسکن کننده عبور داده می شود . این اسکنر بارکد می تواند دستی یا به شکل دستگاهی باشد که بر روی یک ابزار آزمایشگاهی سوار شده باشد . نماد بارکد نقطه ی نور را به درون اسکنر در مقادیر متغییری منعکس خواهد کرد . باید اشاره داشت که خطوط تیره ی بارکد نور را جذب خواهد کرد ، با آن که خطوط سفید رنگ نور را منعکس می کنند . این تفاوت ها در انعکاس به سیگنال های الکتریکی به وسبله ی آشکار ساز نوری واقع شده درون اسکنر ترجمه می شود . این سیگنال ها به یک و صفر های باینری تبدیل می شوند و از این ها در ترکیبات گوناگون برای معین کردن اعداد و حروف خاص استفاده می شود .

بارکد اسکنر آزمایشگاهی

بارکد ها روز به روز در آزمایشگاه ها برای خودکار سازی مشخص سازی نوع اسلاید ها ، پلیت های ریز خانه ، لوله ها و سایر ظروف ، بیشتر استفاده می شوند و برای این منظور بارکد اسکنر آزمایشگاهی استفاده می شود .

قیمت بارکد اسکنر آزمایشگاهی ؛

برای اطلاع از قیمت بارکد اسکنر آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است