ارائه دهندگان این محصول 


 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

شیرآلات از نظر شکل ، اندازه ، رنگ و انواع در صنعت لوله کشی متنوع هستند به طوری که دو شیر آلات اصلا شبیه به هم نیستند . یک نوع شیر آلات خاص که به منظور بسیار خاصی به کار گرفته می شوند شیرآلات آزمایشگاهی هستند . آن ها در محیط های آزمایشگاهی نظیر چیزی که در کلاس های شیمی دیده می شوند به کار گرفته شده و برای راحتی کار و ایمنی ساخته شده اند . تمامی شیرآلات آزمایشگاهی به یک شکل ساخته نشده اند و زمان خرید آن ها باید موارد زیادی را مد نظر گرفت .

کاربرد های آبی و گازی

شیر آلات سینک آزمایشگاهی

شیر آلات پایه ی آزمایشگاهی شما به عنوان عضوی ثابت از سینک شما به کار گرفته می شوند . این شیر آلات بسیار شبیه به شیر آلات حمام یا آشپزخانه هستند چون همان کار فراهم سازی آب گرم و سرد را برای شستشو و زیر آب گرفتن لوازم های آزمایشگاهی انجام می دهند . این شیرآلات آزمایشگاهی مخصوصا برای استفاده در آزمایشگاه ها طراحی شده اند و بنابراین باید تمامی پیش نیاز های لازم برای کد های ساخت را داشته باشند . گزینه های مورد نظر چیز های متفاوتی هستند نظیر نصب بر روی دیوار ، نصب بر روی میز کار که بستگی به نیاز های آزمایشگاه و نظر افرادی که از آزمایشگاه استفاده می کنند دارد .

شیرآلات گازی آزمایشگاهی

اصطلاح شیر آلات گازی آزمایشگاهی اشاره به شیر آلات بیرون دهنده ی گاز دارند . مجموعه ی وسیعی از این شیر آلات از طریق سایت PlumbersStock.com و از کارخانه های مختلف نظیر Chicago موجود هستند . آن ها با اکثر گاز های آزمایشگاهی سازگار هستند . این شیر آلات دارای دو یا یک خروجی شیر توپی شکل هستند که به شما اجازه می دهد مقدار گازی که از شیرآلات آزمایشگاهی بیرون می آید را کنترل کنید . دستگیره ی شیر برای کنترل شیر است و با باز یا بسته کردن آن اجازه به عبور بیشتر یا کمتر گاز می دهد .

لوازم جانبی :

نه تنها مجموعه ی بزرگی از شیرآلات آزمایشگاهی پیش روی شما به منظور انتخاب از بین آن ها وجود دارد ، بلکه هم چنین لوازم جانبی وجود دارد که باعث افزایش قابلیت استفاده از این شیر آلات می شوند . یک شیر دو پدالی پایی چیز مناسبی است که به شیر آلات اضافه می شود و به شما اجازه می دهد با کنترل پای خود آب را باز و بسته کنید که بسیار زمانی که دست های شما آلوده یا پر است به درد می خورد . یک گزینه ی عالی دیگر که اگر همیشه دست های شما درگیر است می توان مد نظر گرفت شیر های کنترل شده توسط زانو هستند که مشابه هستند ولی با این تفاوت که به شما اجازه ی کنترل جریان آب را با ضربه زدن آهسته توسط زانو می دهند .

ویژگی های شیرآلات آزمایشگاهی اختیاری :

 • اندازه های زانوی بزرگتر تا 12 اینچ
 • موج شکن خلاء برای جلوگیری از جریان یافتن به عقب
 • استفاده از پدال های پایی برای کار های بی نیاز از دست
 • دسته های پهن به منظور پیروی از استاندارد های ADA
 • پوشش گذاری نازک برای اکثر واحد های DI
 • پوشش گذاری داخلی با پلی پروپیلن برای واحد های گزینشی ( سیستم های آب دیونایز شده )

 

قیمت شیرآلات آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت شیرآلات آزمایشگاهی می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است