فکس (تهران)

43850971

تلگرام شرکت

09120228335 

شماره همراه

09120228335 

شماره تماس

44297454

از کوره آزمایشگاهی یا کوره الکتریکی در بسیاری از موارد استفاده می شود و برای کار در طیفی از نواحی دمایی طراحی شده است. ویژگی کوره آزمایشگاهی تا حد زیادی توسط کیفیت یا مقاومت عایق و قابلیت های دمایی عناصر گرما دهنده مشخص می شود . دما های بالاتر معمولا به معنای هزینه ی بیشتر هستند . تقریبا تمامی کوره آزمایشگاهی از طریق کنترل های دیجیتالی به کار گرفته می شود که اجازه به گرما دادن، زمان نگاه داری و سرعت خنک سازی، تا طیف وسیعی را می دهد . نوع محصولی که باید گرما داده شود معمولا شکل هندسی در یا مکانیسم دریچه را تعیین می کند .

انواع کوره آزمایشگاهی

 • کوره خاکستر ساز
 • کوره بی صدا
 • کوره لوله ای
 • کوره ذوب

کوره آزمایشگاهی خاکستر ساز

کوره خاکستر ساز اغلب اوقات برای تعیین و اندازه گیری تغییر در وزن یک نمونه به دنبال سوختن یک یا بیشتر از یکی از اجزای آن به کار گرفته می شود. ساختمان چنین کوره ای از یک عنصر گرما دهنده تشکیل شده است که برای تبدیل مواد به خاکستر درون یک محیط بسته به کار گرفته می شود.

کوره ی آزمایشگاهی دما بالا

کوره دما بالا نوع دیگری از کوره ی آزمایشگاهی هست که بر خلاف کوره های معمولی قادر به رسیدن به دمایی تا 1400 تا 1800 درجه سانتیگراد هستند. انواع مختلفی از کوره های دما بالا وجود دارد از جمله کوره لوله ای و کوره جعبه ای .

کوره ی آزمایشگاهی مایکروویو

کوره ی مایکروویو نوع دیگری از کوره ی آزمایشگاهی است که برای انجام پروتکل های دمایی تحقیقاتی به کار گرفته می شود . کوره های مایکروویو سیستمی را ارائه می دهند که عناصر گرما دهنده ی تابش آزاد را با یک میدان مایکروویو ترکیب می کند . عناصر گرما دهی سنتی مواد از بیرون به داخل گرم می کنند و انرژی مایکروویو به صورت حجمی گرم می سازند .

کوره لوله ای آزمایشگاهی

کوره لوله ای آزمایشگاهی برای اهداف کلی آزمایشگاهی نظیر آنالیز جاذبه سنجی ، رسوب ، آنالیز کمی ، و عملیات حرارتی به کار گرفته می شود. ویژگی هایی که در بعضی از مدل ها وجود دارند شامل کنترل دیجیتالی دما ، حفاظت در برابر بالا رفتن بیش از حد دما با خاموش کردن منبع انرژی گرمایی عناصر، زمانی که دمای محفظه به بیشتر از حد معینی می رسد، و یک سوییچ امنیتی برای در می شود.

کوره آزمایشگاهی بی صدا

کوره آزمایشگاهی بی صدا از کویل های گرما دهی حول یک گودال استوانه ای تشکیل شده است که در آن جا دما توسط یک ترموکوپل کنترل می شود. یک کوره ی آزمایشگاهی بی صدا در قالب مدل های تک ناحیه ای یا چند ناحیه ای، افقی / عمودی ، چرخشی و جداکننده، موجود است .

 

 

قیمت کوره آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت کوره الکتریکی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 4.8 stars
   4.8 / 5 (11 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است