ماشین ظرفشویی آزمایشگاهی عضو مهمی از تجهیزات آزمایشگاهی به شمار می رود ، بدون تمیز کردن ظروف آزمایشگاهی ، تجهیزات می توانند با تاخیر در عملکرد روبرو شوند یا آلوده باشند . ماشین های شستشوی ظروف آزمایشگاهی در حوزه های گوناگون تحقیقاتی و مجموعه های متعددی مورد استفاده قرار می گیرند یعنی عملا هر محلی که به ظروف آزمایشگاهی تمیز  نیاز دارد . ماشین ظرفشویی آزمایشگاهی ها در اندازه های متنوعی مشاهده می شوند : از مدل های زیر پیش خوان و جمع و جور استاندارد گرفته تا مدل های با ظرفیت بالا که نصب آن ها بر روی زمین است . یک ماشین شستشوی ظروف آزمایشگاهی می تواند در مکان مودر نظر به شکل پرتابل یا ثابت قرار گیرد و یک در یا منافذی برای عبور دادن از میان آن ها ، داشته باشد . دیگر خصوصیات کلیدی ماشین ظرفشویی آزمایشگاهی که باید به خاطر داشت چرخه های شستشو و برنامه ها ، محدوده ی دمایی آب ، مکانیسم شستن ، شیوه ی خشک کردن و فیلتراسیون HEPA است . ماشین ظرفشویی آزمایشگاهی با بازده کاری مورد گزینش قرار دهید که با نیاز آزمایشگاهی شما مطابقت داشته باشد و ویژگی های شستن و خشک کردنی با توان لازم در برابر مواد شیمیایی و رسوبات استفاده شده در آزمایشگاه شما را داشته باشد .

امتیاز های استفاده از ماشین ظرفشویی آزمایشگاهی

ممانعت از دست دادن زمان ، تلاش و منابع

شستن دستی ظروف آزمایشگاهی همواره ریسک شکستن شیشه یا آسیب به شخص را با خود به همراه دارد و می تواند برای یک آزمایشگاه هزینه در پی داشته باشد . ماشین های شستشوی ظروف ازمایشگاهی کمک به از بین بردن این خطر توسط کاهش بارز مدت زمانی می کنند که فرد صرف حمل ظروف می کند . فلاسک ها ، بشر ها ، لوله های آزمایش و پتری دیش ها شکننده هستند . دیگر مواردی که باید در نظر داشت جنبه های اقتصادی مصرف انرژی و هزینه های مربوطه ، ابعاد ماشین شستشو ، عملکرد ، انعطاف پذیری و دوام آن است .

صرفه جویی در انرژی و آب

هزینه های انرژی و حفظ آب موضوعات جذابی به شمار می روند . افراد در تلاش هستند نسبت به محیط زیست مسئولیت بیشتری داشته باشند ، و ماشین های ظرف شویی ظروف آزمایشگاهی یقینا در زمینه ی ” طرح سبز ” واقع می شوند . شستشوی دستی 30 قطعه شیشه آلات آزمایشگاهی در حدود 20 گالن شیر آب مصرف می کند . یک ماشین خوب شستشوی ظروف آزمایشگاهی باید کمتر از 14 گالن آب برای شستن همان مقدار شیشه آلات استفاده کند . این امر سبب می شود که هر ساله در میزان حدود 1664 گالن آب صرفه جویی شود .

با آن که حفظ و صرفه جویی آب یک امکان فوق العاده ی سبز است ، خصوصیات صرفه جویی کننده در انرژی همانند با یک شروع با تاخیر نیز گزینه های محبوبی هستند . یک قابلیت شروع با تاخیر این اجازه را به کاربر می دهد که در ساعت هایی که پیک مصرف انرژی به شمار نمی روند عمل شستشو را انجام دهد تا هزینه های مصرف انرژی کمتر باشد . شما می توانید بدین وسیله مشاهده کنید که سالانه تا 50 درصد در هزینه های مصرف انرژی صرفه جویی می شود . به علاوه ، ماشین های شستشوی Labconco FlaskScrubber  و SteamScrubber از 51 درصد مواد بازیافتی ساخته شده اند و 77.6 درصد ماشین های شستشو را هنگامی که موعد آن باشد ، می توان بازیافت کرد .

 

قیمت ماشین ظرفشویی آزمایشگاهی  ؛

برای اطلاع از قیمت ماشین ظرفشویی آزمایشگاهی  می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است