استروبوسکوپ
استروبوسکوپ | خرید استروبوسکوپ | فروش استروبوسکوپ
مارس 16, 2016
اسمومتر
اسمومتر | خرید اسمومتر | فروش اسمومتر
مارس 18, 2016

اسکرابر آزمایشگاهی | خرید اسکرابر آزمایشگاهی | فروش اسکرابر آزمایشگاهی

اسکرابر آزمایشگاهی

اسکرابر های آزمایشگاهی یک گروه متنوع از دستگاه های کنترل آلودگی هوا هستند که می توانند برای پاک کردن تعدادی از ذرات آلوده یا / گاز ها از جریان های خروجی صنعتی به کار گرفته شوند . اولین اسکرابر آزمایشگاهی هوا به منظور حذف دی اکسید کربن از هوا یک زیر دریایی اولیه ، Ictineo I ، به کار گرفته شد ، نقشی که آن را آن ها تا به امروز ادامه داده اند . اصطلاح اسکراب اشاره به دستگاه های کنترل آلودگی دارد که از مایع برای شستن آلاینده های ناخواسته از یک جریان گاز استفاده می کنند . اخیرا ، این اصطلاح هم چنین برای توصیف سیستم هایی به کار گرفته می شود که یک معرف خشک یا ماده آبکی را داخل یک سیستم خروجی کثیف برای شستشوی گاز های اسیدی تزریق می کنند . اسکرابر آزمایشگاهی یکی از دستگاه های اصلی هستند که انتشارات گازی ، به ویژه گاز های اسیدی را کنترل می کند . از اسکراب ها هم چنین می توان برای ریکاوری گرمایی از گاز های داغ استفاده کرد .

اسکرابر آزمایشگاهی تر

گاز های خروجی ممکن است حاوی موادی باشند که برای محیط خطرناک در نظر گرفته شوند ، و اسکرابر آزمایشگاهی ممکن است باعث حذف یا خنثی سازی آن ها شود . یک اسکراب تر برای تمیز کردن گاز سوخته ، هوا یا دیگر گاز های آلاینده های متنوع و ذرات گرد و غبار استفاده می شوند . اسکرابر آزمایشگاهی تر از طریق تماس محلول اسکراب با ترکیبات هدف یا ماده ی آلوده کننده کار خود را انجام می دهند . محلول ها ممکن است به سادگی آب ( برای گرد و غبار ) یا محلولی از معرف ها باشند که به طور خاصی ترکیبات معینی را هدف قرار می دهند .

گاز های خروجی می توانند هم چنین دارای سموم حلال در آب و / یا گاز های جاذب نظیر اسید هیدرو کلریک ( HCL ) یا آمونیا (NH3) باشند . این موارد را خیلی خوب با استفاده از یک اسکرابر آزمایشگاهی تر می توان پاک کرد .

اسکرابر  آزمایشگاهی خشک

یک سیستم اسکراب خشک یا نیمه خشک ، بر خلاف اسکرابر تر ، جریان گازی که قرار است پاک شود را با رطوبت اشباع نمی کند . در بعضی موارد رطوبتی اضافه نمی شود ، در حالی که در سایر موارد تنها مقداری از رطوبت که می تواند در گاز سوخته تبخیر شود بدون تغلیظ اضافه می شود . بنابراین ، اسکرابر آزمایشگاهی خشک معمولا دارای الزامات مدیریت فاضلاب / یا خروجی دهنده ی ضایعات نیستند . سیستم های اسکراب خشک برای حذف گاز های اسیدی ( نظیر SO2 و HCl ) از منابع سوخت به کار گرفته می شوند .

اسکرابر گازی آزمایشگاهی

اسکرابر گازی آزمایشگاهی یک سیستم جمع و جور برای استخراج و شستشوی مواد گازی آسیب رسان از یک هوای خارج شده است .

از آن در آزمایشگاه های شیمیایی در طول تست ، در طول پر کردن ، آب کشیدن و تمیز کردن تجهیزات استفاده می شود و هم چنین زمانی که جریان های بسیار کمی از هوای خروجی باید دور شود . اسکراب آزمایشگاهی گازی اجازه به جذب مواد مضر ، جدا سازی گرد و غبار ، تغلیظ بخار ها و اشباع کردن و خنک کردن گاز های داغ می دهد . در موارد فردی ، مواد و ابعاد اسکرابر آزمایشگاهی گازی می تواند با الزامات عملکردی سازش داشته باشد . طراحی سه واحد از پلاستیک های هادی رسانایی ، فولاد ضد زنگ یا پلاستیک های تقویت شده ی فیبرو گلاسه امکان پذیر است .

عمکلرد

وظیفه ی کلی اسکرابر گازی آزمایشگاهی عمل کردن به شکل یک جت اسکرابر است که ، در ظرفیت بیرون دهنده ( پاک کننده ) آن ، گاز ها بدون یک دستگاه تهویه ی اضافی خارج و انتقال داده می شود . مایع اسکراب کننده به عنوان یک محیط محرک عمل می کند .

 

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاهتان را بنویسید