ارائه دهندگان این محصول 


 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

گزینه های متداول سینک آزمایشگاهی شامل رزین اپوکسی ، فولاد ضد زنگ و پلی اولفین و سینک های drop-in و سینک های undermount ( تو کار ) آزمایشگاهی می شوند . متداول ترین نوع سینک آزمایشگاهی نوع رزین اپوکسی و drop-in است که به پیشخوان متصل شده است و نیاز به زیر ساختاری برای پشتیبانی ندارد . واحد های تک یا دو قسمتی از جنس فولاد ضد زنگ و اپوکسی وجود دارند .

سینک آزمایشگاهی drop in اپوکسی

مزیت این نوع سینک ها این است که زیر ساختی ندارند و به صورت رو کار نصب شده اند . این روش ساده ی نصب باعث می شود که لبه های سینک کاملا محصور شوند و بر آمدگی سطح کار بین دیواره های داخلی سینک undermount ( تو کار ) و لبه های سینک از بین روند که می تواند باعث جمع شدن رسوب مواد شیمیایی و باکتری ها شود .

سینک آزمایشگاهی undermount اپوکسی

این نوع سینک ها بیش از 40 سال است در آزمایشگاه ها نصب می شوند . نظیر سینک های رزین اپوکسی مقاومت شیمیایی آن ها ، دوام طولانی و تنوع در اندازه های مختلف باعث می شود که این نوع سینک ها استاندارد صنعت سینک ها باشند .

سینک آزمایشگاهی ساخته شده از فولاد ضد زنگ (استینلس استیل)

این سینک های آزمایشگاهی مزایای زیادی از نظر اصول بهداشتی ، با دوام بودن ، و تنوع طراحی دارند که باعث می شود در بسیاری از آزمایشگاه های امروزی مورد استفاده قرار گیرند . این سینک ها قدرت این را دارند که در محیط های آزمایشگاهی که با مواد خورنده و سخت کار می شود به خوبی طاقت بیاورند .

مهم ترین سوالات در رابطه با سینک آزمایشگاهی

چه سینک هایی در کاربرد های آزمایشگاهی توسط معماران و مشاوران بسیار تخصصی شده اند :

سینک های اپوکسی ، فولاد ضد زنگ ، پلی اتیلن یا نوع سرامیکی

سینک های اپوکسی تخصصی ترین نوع سینک ها برای کاربرد های آزمایشگاهی هستند . سینک های اپوکسی مقاومت به آتش و گرما و هم چنین مقاوم به لک هستند و با پیشخوان های رزین اپوکسی آزمایشگاهی ، پنل های کامپوزیت فنولی محکم سازگاری دارند و از آن ها می توان تحت شرایط خاصی به همراه مواد ورقه ورقه ی پلاستیکی پیشخوان استفاده کرد .

آیا سینک های اپوکسی نقش رقابتی با دیگر انواع سینک های آزمایشگاهی موجود دارند :

سینک های اپوکسی هنگام مقایسه با دیگر سینک ها از نظر ویژگی ها و مزایا ، فاکتور های مقاومتی و قیمت ارزان ترین هستند . سینک های پلی اولفین ، سرامیک و فولاد ضد زنگ به نسبت آن ها گران قیمت تر هستند .

سینک های اپوکسی چه کاربردهایی دارند

undermount و drop-in و در بعضی موارد خاص ، surface mount ( کار شده روی سطح ) سه روش استفاده از سینک های اپوکسی در پیشخوان های آزمایشگاهی است . دو نوع اول در صنعت استفاده می شوند و توسط معماران یا مشاورین در گروه 12345 محیط آزمایشگاهی به صورت کاملا اختصاصی استفاده می شوند.

در نوع کار شده روی سطح اپوکسی با ضخامت لبه ی ¼ اینچی به همراه لبه های فولاد ضد زنگ به کار گرفته می شود که داخل این لبه ها لبه ی سینک آزمایشگاهی اپوکسی قرار گرفته و در سطح پیشخوان محکم و محصور می شود.

 

قیمت سینک آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت سینک آزمایشگاهی می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (5 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است