ارائه دهندگان این محصول 


 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

 

گزینه های متداول سینک آزمایشگاهی شامل رزین اپوکسی ، فولاد ضد زنگ و پلی اولفین و سینک های drop-in و سینک های undermount ( تو کار ) آزمایشگاهی می شوند . متداول ترین نوع سینک آزمایشگاهی نوع رزین اپوکسی و drop-in است که به پیشخوان متصل شده است و نیاز به زیر ساختاری برای پشتیبانی ندارد . واحد های تک یا دو قسمتی از جنس فولاد ضد زنگ و اپوکسی وجود دارند .

سینک آزمایشگاهی drop in اپوکسی

مزیت این نوع سینک ها این است که زیر ساختی ندارند و به صورت رو کار نصب شده اند . این روش ساده ی نصب باعث می شود که لبه های سینک کاملا محصور شوند و بر آمدگی سطح کار بین دیواره های داخلی سینک undermount ( تو کار ) و لبه های سینک از بین روند که می تواند باعث جمع شدن رسوب مواد شیمیایی و باکتری ها شود .

سینک آزمایشگاهی undermount اپوکسی

این نوع سینک ها بیش از 40 سال است در آزمایشگاه ها نصب می شوند . نظیر سینک های رزین اپوکسی مقاومت شیمیایی آن ها ، دوام طولانی و تنوع در اندازه های مختلف باعث می شود که این نوع سینک ها استاندارد صنعت سینک ها باشند .

سینک آزمایشگاهی ساخته شده از فولاد ضد زنگ (استینلس استیل)

این سینک های آزمایشگاهی مزایای زیادی از نظر اصول بهداشتی ، با دوام بودن ، و تنوع طراحی دارند که باعث می شود در بسیاری از آزمایشگاه های امروزی مورد استفاده قرار گیرند . این سینک ها قدرت این را دارند که در محیط های آزمایشگاهی که با مواد خورنده و سخت کار می شود به خوبی طاقت بیاورند .

مهم ترین سوالات در رابطه با سینک آزمایشگاهی

چه سینک هایی در کاربرد های آزمایشگاهی توسط معماران و مشاوران بسیار تخصصی شده اند :

سینک های اپوکسی ، فولاد ضد زنگ ، پلی اتیلن یا نوع سرامیکی

سینک های اپوکسی تخصصی ترین نوع سینک ها برای کاربرد های آزمایشگاهی هستند . سینک های اپوکسی مقاومت به آتش و گرما و هم چنین مقاوم به لک هستند و با پیشخوان های رزین اپوکسی آزمایشگاهی ، پنل های کامپوزیت فنولی محکم سازگاری دارند و از آن ها می توان تحت شرایط خاصی به همراه مواد ورقه ورقه ی پلاستیکی پیشخوان استفاده کرد .

آیا سینک های اپوکسی نقش رقابتی با دیگر انواع سینک های آزمایشگاهی موجود دارند :

سینک های اپوکسی هنگام مقایسه با دیگر سینک ها از نظر ویژگی ها و مزایا ، فاکتور های مقاومتی و قیمت ارزان ترین هستند . سینک های پلی اولفین ، سرامیک و فولاد ضد زنگ به نسبت آن ها گران قیمت تر هستند .

سینک های اپوکسی چه کاربردهایی دارند

undermount و drop-in و در بعضی موارد خاص ، surface mount ( کار شده روی سطح ) سه روش استفاده از سینک های اپوکسی در پیشخوان های آزمایشگاهی است . دو نوع اول در صنعت استفاده می شوند و توسط معماران یا مشاورین در گروه 12345 محیط آزمایشگاهی به صورت کاملا اختصاصی استفاده می شوند.

در نوع کار شده روی سطح اپوکسی با ضخامت لبه ی ¼ اینچی به همراه لبه های فولاد ضد زنگ به کار گرفته می شود که داخل این لبه ها لبه ی سینک آزمایشگاهی اپوکسی قرار گرفته و در سطح پیشخوان محکم و محصور می شود.

 

قیمت سینک آزمایشگاهی ؛

برای اطلاع از قیمت سینک آزمایشگاهی می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است