لاکتومتر ابزاری است برای مشخص سازی میزان آب در شیر یا تست غنی بودن شیر به همین دلیل با این نام نامیده می شود . این دستگاه براساس قاعده ی گرانش شیر کار می کند . ساخت این ابزار بسیار بی همتا است از آن جایی که از یک لوله آزمایش لوله ای طویل و حباب اندازه گیری متصل به آن تشکیل شده است که هر زمان که شیر به درون لوله وارد می شود حباب اندازه گیری شروع به شناور شدن در آن می کند . 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات لاکتومتر
 

 

 

خالص بودن شیر بدون هر گونه رقیق سازی محتوای آب درون آن تست می شود . این دستگاه ها به خاطر طراحی دقیق ، اندازه گیری دقیق و قابلیت اطمینانی که دارند مشهور هستند . این لاکتومتر ها بسیار زیاد در واحد های پردازش شیر و در کارخانه های تولید محصولات لبنی به کار گرفته می شوند .

انواع لاکتومتر

انواع مختلفی از لاکتومتر ، روکش شده با جیوه هستند که به خاطر دقت و کارآمدی بالایی که دارند شناخته شده می باشند . نوع دیگر لاکتومتر گلوله فولادی است که به خاطر دقت بالا و چرخه ی عمر طولانی تر معروف است . لاکتومتر از لوله های آزمایش و حباب سنجشی تشکیل شده است که دو بخش اصلی لاکتومتر می باشند . بخش های مختلف این دستگاه  شیشه های دهان گشادی لاکتوزی هستند که از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند . شیشه های دهان گشاد در لاکتومتر نوع zeal از پلاستیک ساخته شده اند . این دستگاه نتایج دقیقی را ارائه می دهند و به خاطر عملکردی که دوام طولانی دارد بسیار مورد تحسین قرار می گیرند .

از این دستگاه ها به منظور اهداف صنعتی به کار گرفته می شوند که در آن جا شیر ساخته می شود ، به همین منظور ابتدا تست و سپس برای ساخت محصولات متنوع ارسال می شود . شیری که ما امروز ما می نوشیم سالم باقی می ماند ولی ما متوجه نخواهیم شد که آب قاطی آن شده است یا نه . بنابراین برای بررسی این امر استفاده از این دستگاه ها بسیار روش موثری است . اکثر شیر فروشان آب را در شیر مخلوط می کنند تا محتویات شیر غنی که تنها برای بدن ما ضروری هستند را کاهش دهند . برای دوری از مخلوط کردن آب در شیر از این دستگاه ها بسیار استفاده می شود و آن ها اهمیت زیادی در طول زمان به دست آورده اند .

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات لاکتومتر
 

 

قیمت لاکتومتر یا شیر سنج

برای اطلاع از قیمت لاکتومتر یا شیر سنج می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • No Rating Yet!
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است