دماسنج گوشت برای اندازه گیری دمای درون گوشت و سایر مواد غذایی در حال پختن به کار گرفته می شود . در آزمایش هایی که به منظور تعیین دمای مطلوب حذف عوامل بیماری زا در گوشت و مواد خوراکی انجام می شود ، می توان دماسنج گوشت  را به کار برد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج
 

 

 

دماسنج گوشت و استفاده از آن

درجه بندی این نوع دماسنج بین 60 تا 90 درجه ی سلسیوس و به شکلی است که دمای مطلوب برای انواع مختلف گوشت را به خوبی نشان می دهد . ساختار دماسنج گوشت از یک میله ی فلزی و نمایشگر معمولی یا دیجیتالی به وجود آمده است . میله ی فلزی درون گوشت یا ماده ی خوراکی در حال پختن قرار داده می شود و در صفحه ی نمایش دما توسط کاربر قرائت می شود . در بعضی از مدل های جدید تر این نوع دماسنج هنگامی که دما به آستانه ی مورد نظر می رسد برق یا چراغ چشمک زن فعال می شود .

برای اندازه گیری دمای محلول ها یا مایع های با دمای بیش از 100 و کمتر از 200 درجه ی سلسیوس امکان استفاده از دماسنج شکر وجود دارد . این دماسنج برای اندازه گیری دمای محلول آب شکر در حال پخت به کار گرفته می شود ، به همین دلیل به این اسم در بین عموم شهرت یافته است . دماسنج شکر مشابه با دماسنج گوشت است ، با این فرق که دارای توانایی اندازه گیری دما های بالاتری است .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج
 

 

 

قیمت دماسنج گوشت

برای اطلاع از قیمت دماسنج گوشت می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است