میکروفیوژ ( میکرو سانتریفیوژ ) یکی از تجهیزات متداول آزمایشگاهی است که برای چرخاندن نمونه های اندک مایع در سرعت های بالا استفاده می شود. سانتریفیوژ نمونه های اندک برای بسیاری از کاربرد های زیست شناسی مهم است نظیر به شکل گلوله در آوردن اسید های نوکلئیک یا پروتئین ها از یک محلول ، ریز فیلتراسیون نمونه های آبی اندک یا به آسانی برای گرد هم آوری آخرین قطرات با ارزش مایع به داخل کف لوله ی آزمایشگاه. اکثر اوقات ، میکروفیوژ ( میکرو سانتریفیوژ ) ها سانتریفیوژ های کوچک رو میزی فشرده ای هستند که در مدل های غیر یخچالی شده یا یخچالی شده وجود دارند. زمان انتخاب یک میکروفیوژ ( میکرو سانتریفیوژ ) برای آزمایشگاه تان باید یک سری شاخص در نظر داشت که در زیر بیان می شوند.

قیمت میکروفیوژ

برای اطلاع از قیمت میکرو سانتریفیوژ می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

   

   

  در نظر گیری ظرفیت و اندازه ی نمونه

  ظرفیت یک میکروفیوژ ( میکرو سانتریفیوژ ) – حداکثر تعداد لوله های حاوی نمونه که بتوان در یک گردش نگه داشت – و اندازه ی لوله های حاوی نمونه مواردی هستند که به طور مستقیم در ارتباط با میزان نمونه ی مورد نظر برای پردازش در یک زمان یا در یک روز ، قرار دارند. به عبارت دیگر ، چه نوع ظرفیت توان عملیاتی شما نیاز دارید ؟ بسیاری از قسمت های گرداننده ی میکروفیوژ ( میکرو سانتریفیوژ ) برای 18 تا 24 بار چرخاندن لوله های 1.5 یا 2 میلی لیتری بهینه می شوند. بسیاری از کارخانه ها اتصال دهنده های (اتصال دهنده به معنی دستگاهی برای متصل کردن بخش های یک دستگاه است که نمی توان آن ها را به صورت مستقیم با هم وصل کرد ) چرخاننده یا قسمت های گرداننده ی متفاوتی را ارائه می دهند که می توان آن ها را برای جا دادن لوله هایی با اندازه ای مختلف تعویض کرد. در نظر بگیرید که آیا نیاز به اندازه های غیر طبیعی لوله خواهید داشت یا خیر و مطمئن شوید که مدل میکروفیوژی که انتخاب می کنید دارای اتصال دهنده هایی برای این منظور می باشد ( یا حداقل به صورت جداگانه آن ها را ارائه می دهد ).

  سهولت استفاده را در نظر بگیرید

  به آسانی استفاده کردن یک شاخص مشخص در انتخاب هر گونه تجهیزات آزمایشگاهی به نظر می آید ، ولی این امر می تواند برای محققانی که هر روز یا شاید چندین بار در روز از یک میکروفیوژ ( میکرو سانتریفیوژ ) استفاده می کنند ، تفاوت بارزی ایجاد کند. باید در نظر داشته باشید که استفاده ی آسان تر تجهیزات در روز به معنی پرتکل های روان تر ، خطا های کمتر ، نتایج بهتر و نیاز به تکرار های کمتر می باشد.

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (3 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است