دستگاه مینی سانتریفیوژ یا مینی فیوژ از تجهیزات آزمایشگاهی و برای اسپین یا چرخش سرع ، فیلتراسیون نمونه ها ، جداسازی سلولی و .. غیر است و با دو روتور که یکی از آنها برای تیوب میکروسانتریفیوژ است و دیگری برای استریپ تیوب های PCR می باشد .

معرفی بهترین برند های مینی فیوژ یا مینی سانتریفیوژ در جهان

مینی سانتریفیوژ استاندارد Fisherbrand

این مدل قادر به این است که در حداقل فضای ممکن به سرعت سریعی دست پیدا کند . مینی سانتریفیوژ Fisherbrand به منظور چرخش های سریع نمونه ، جدا کردن ریز فیلتری بخش های مختلف سلول ، PCR  و نمونه های HPLC ایده آل است . دستگاهی با داشتن ابعاد جمع و جور که استفاده از آن آسان و در شکل استاندارد خود دارای انواع محتلف لوازم جانبی از جمله دو روتور ، حلقه های O و درپوش های قابل تعویض است .

مینی سانتریفیوژ VWR

طراحی مینی سانتریفیوژ VWR با هدف قرار دادن سانتریفیوژ لوله های میکرو سانتریفیوژ و نوار های PCR بوده است .

 • مجهز به رابط روتوری که سرعت آزاد سازی آن بالا است
 • دارای درپوش جدید قفل ایمنی دوتایی
 • نرخ سرعت بالاتر ( 8,500 rpm/3,884 rcf ) به نسبت مدل های مشابه موجود در بازار
 • صفحه قاعده ای پوشانده شده با لاستیک که باعث ایجاد پایداری بهتری می شود و لرزش را کاهش می دهد

این مدل یک رابط روتور  دارد که سرعت آزاد سازی آن بالا است ( نیاز به ابزاری نیست ) و در خود یک لوله ی 8 جایگاهه یا روتور نوار PCR 4 در 8 دارد . نرخ سرعت بالاتر ( 8,500 rpm/3,884 rcf ) این دستگاه این امکان را برای به کاربران فراهم می کند که نمونه ها را با سرعت بیشتری چرخانده یا در کاربرد هایی این دستگاه را به کار بگیرند که نیاز به نیروی g بیشتری است . برای جلوگیری از باز شدن تصادفی در دستگاه در حین کار ، طراحی مینی سانتریفیوژ VWR با یک مکانیسم درپوش جدید قفل ایمنی دوتایی صورت گرفته است که در هنگام شروع به کار دستگاه ، درگیر می شود . برای گشودن دستگاه ، به سادگی دکمه ی آبی رنگ باز کردن درپوش را که در قسمت جلوی سانتریفیوژ است ، فشار دهید .

مینی سانتریفیوژ VWR  دارای یک کاسه روتور عقب رفته نیز به منظور مدیریت ریزش نمونه به بیرون از دستگاه ، فیوزی که از بیرون امکان دسترسی به آن وجود دارد و یک صفحه ی فلزی قاعده ای پوشانده شده با لاستیک به منظور شکل دادن پایداری بیشتر و کاهش لرزش است . تمامی واحد ها یک نرخ ولتاژ جهانی ( 100 تا 240 ولت ) دارند .

اطلاعات سفارش : مینی سانتریفیوژ VWR با یک روتور با 8 لوله ی 1.5 میلی لیتری تا 2.0 میلی لیتری ، یک روتور برای 4 نوار لوله ی PCR 8 در 0.2 میلی لیتری و 8 رابط برای لوله های 0.5 میلی لیتری ، ارائه می شود . کابل برق قابل جدا شدن و دو سال گارانتی نیز شامل هر دستگاه می شود .

مینی سانتریفیوژ های سری mySPIN شرکت Thermo Scientific

مینی سانتریفیوژ های mySPIN شرکت ترمو ساینتیفیک کارآیی بیشتر و راحتی کار را برای کاربران آزمایشگاه شما  فراهم می کنند . مدل های دارای روتور های فاقد ابزار و چرخش سریع باعث می شوند استفاده از آن ها ساده و سریع باشد . ابعاد جمع و جور این دستگاه ها سبب می شود که در فضای کاری شما به خوبی قرار گیرند و طراحی آرگونومیک آن ها دلیل متمایز بودن آن ها به نسبت سایرین است . این میکرو سانتریفیوژ ها به منظور جدا سازی ریز فیلتری اجزای سلولی و پروتکل های HPLC ایده آل هستند و سانتریفیوژ mySPIN 12 هم چنین از PCR پشتیبانی می کند و امکان استفاده از آن در کاربرد های تشخیصی و بالینی وجود دارد .

توصیف

مزایا :

 • ابعاد جمع و جور
 • استفاده ی آسان
 • فاقد صدا ، لرزش کم
 • فاقد ابزار ، تعویض سریع روتور
 • دارای امکان چرخش سریع نمونه

مدل مینی سانتریفیوژ mySPIN 12  قابلیت های زیر را نیز دارد :

 • دارای یک قفل ایمنی داخلی که برای ممانعت از باز شدن دستگاه در حین چرخش روتور و هم چنین از بین بردن عدم تعادل و نوسان دستگاه طراحی شده است
 • قابلیت انجام چرخش های سریع نمونه با پیش نیاز های بالاتر RCF
 • دارای نور پشتی ، نمایشگر قابل سفارشی شدن که امکان استفاده از آن برای تنظیم rpm یا RCF وجود دارد

مدل مینی سانتریفیوژ mySPIN 6 نیز قابلیت های زیر را دارد :

 • قابلیت های ایمنی : این دستگاه بدون قرار نگرفتن درپوش در جای خود کار نخواهد کرد
 • وجود یک درپوش به شکل کف دست برای کاربران راست یا چپ دست
 • خارج سازی سریع لوله

جنبه های کاربردی :

 • mySPIN 12 برای اکثر پروتکل هایی که نیاز به چرخش های نیاز سریع دارند ( 12,500rpm/9,800 x g) ایده آل و برای PCR ، جدا سازی ریز فیلتری اجزای سلول و پروتکل های HPLC مناسب است
 • mySPIN 6 به منظور جدا کردن ریز فیلتری اجزای سلول و نمونه های HPLC ایده آل است و رابط هایی دارد که تمامی انواع مهم میکرو لوله ها و لوله های PCR ( 2.0 ، 1.5 ، 0.5 ، 0.2 میلی لیتری ) را در خود جا می دهد .

رفع مسئولیت برای محدودیت استفاده در امور تحقیقاتی داخلی : هر گونه محدودیتی برای خریدار در رابطه با استفاده از این محصول ( محصولات ) برای اهداف تحقیقاتی داخلی تنها شامل محصول ( محصولات ) قرار گرفته در صفحات وب مربوط به این اظهارنامه نمی شود .

مینی سانتریفیوژ biolab

محصول ارائه شده که برای چرخش سریع نمونه طراحی شده ابعاد جمع و جوری دارد ، استفاده از آن آسان بوده و این مینی سانتریفیوژ سرعت بالا حداکثر بهره وری را ارائه می دهد . قابلیت تنظیم دستگاه در سرعت های گوناگون این اجازه را به کاربر می دهد که برای پروتکل های ساده و هم چنین پیچیده از آن استفاده کند . دقت سرعت بالا ، قابلیت های ایمنی و نیاز های نگهداری اندک سبب می شود این مینی سانتریفیوژ برای فرآیند های جداسازی شما گزینه ای ایده آل باشد .

قیمت مینی سانتریفیوژ 

برای اطلاع از قیمت مینی فیوژ می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 4 stars
   4 / 5 (3 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است