لیست شرکت های ارائه دهنده ی مولتی پارامتر


 

از مولتی پارامتر یا مولتی متر برای تعیین کیفیت آب استفاده می شود . مولتی پارامتر اندازه گیری کننده ی کیفیت آب می تواند سیزده پارامتر را اندازه گیری کند : pH، OPR ، دما ، اکسیژن حل شده ، هدایت الکتریکی ، کل نمک های حل شده ، شوری ، مقاومت ، میزان رسانایی خاص ، آمونیوم ، نیترات ، کلرید و فشار هوا .

مولتی پارامتر های اندازه گیری کننده ی کیفیت آب با استفاده از یک سنسور قوی و عملکرد دقیق به دست آوردن داده هایی در رابطه با کیفیت آب را به آسانی و با سرعت بالا آسان می سازند و کافی است برای این منظور تنها سنسور در آب غوطه ور شود . قاب نمایش این دستگاه ها دارای یک طراحی ضد آب است که به شما اجازه می دهد بدون نگرانی در رابطه با افتادن ناگهانی و تصادفی آن در آب یا پاشیدن آب بر روی آن کار خود را انجام دهید . انعطاف پذیری این دستگاه به قدری زیاد است که از آن می توان برای بررسی کیفیت طیف وسیعی از نمونه های آبی از فاضلاب کارخانه تا آب رودخانه ، دریاچه و مرداب ، تانک های کشت آبی ، منابع آب کشاورزی و آب دریا استفاده کرد .

سنسور دستگاه تعیین کیفیت آب مولتی پارامتر

این با در اختیار داشتن جایگاه قرار گیری سنسور و 4 محل ورودی برای قرارگیری محکم کابل ها در آن به شما اجازه ی انتخاب سه سنسور از بین 8 سنسور موجود را می دهد و در اختیار شما قرائت های 13 پارامتر را قرار می دهد . سنسور های موجود شامل Galvanic DO ، Polarographic DO ، و هر گونه ISE ها به همراه ترکیب سنسور های pH ، ORP ، pH/ORP ، آمونیوم ، کلرید ، یا نیترات با ایجاد یک مولتی پارامتر دستی قوی می شوند .

تذکر : یک سنسور دمایی / رسانایی درون بخش سنسور هر دستگاه سنجش کیفیت آب مولتی پارامتر قرار می گیرد . کابل ها از بین 1 ، 4 ، 20 و 30 متری انتخاب می شوند . طول کابل به میزان 4 متر یا بیشتر شامل یک بسته ی مدیریت کابل برای ساده و منظم نگه داشتن اوضاع است . کابل های سنسور مولتی پارامتر را می توان به آسانی برای شرایط متفاوت اندازه گیری تعویض کرد .

قاب نمایش دستگاه سنجش کیفیت آب مولتی پارامتر

از مولتی پارامتر در کار واقعی میدانی انجام می شود . نه تنها استاندارد آن حتی بدون داشتن کاور باتری روی آن IP-67 است ، بلکه هم چنین قدرت شناور بودن را دارد . یک قاب لاستیکی به همراه یک بند قابل تنظیم برای گرفتن با دست چپ یا راست برای این دستگاه فراهم شده است تا حمل و در دست گرفتن آن به راحتی انجام شود .

صفحه ی نمایش این دستگاه ضد خراش است و شما می توانید از میان عینک های پلاریزه داده های خود را مشاهده کنید . هم صفحه کلید و هم صفحه ی نمایش دارای نور پشتی هستند که چنین چیزی به شما اجازه می دهد در شرایط نوری کم یا حتی در تاریکی اندازه گیری های کیفی آب خود را انجام دهید . اتصال کابلی بین این قاب نمایش و راس سنسور این دستگاه از کانکتور های خاصی ساخته شده است تا قابل اعتماد ترین اتصال سنسوری ممکن را داشته باشید. در روش های آزمایشگاهی انجام شده در محیط های داخلی یک تست سقوط یک متری از تمامی زوایا نیز به کار گرفته می شود تا دوام میدانی مورد انتظار برای دستگاه تضمین شود.

 

 

قیمت مولتی پارامتر ؛

برای اطلاع از قیمت مولتی متر می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  دیدگاهتان را بنویسید