اسپکتروفتومتر نانودراپ از شرکت تکنولوژی های نانودراپ به منظور اندازه گیری غلظت های نوکلئیک اسید در حجم نمونه های یک میکرو لیتر طراحی شده است . قابلیت کلیدی این اسپکتروفتومتر پیشرفته تکنولوژی بی همتای آن در نگه داری نمونه است که باعث می شود دیگر زمان گرفتن اندازه گیری ها نیاز به کووت ها نباشد . چنین چیزی توسط قرار دادن نمونه به شکل مستقیم در بالای سطح آشکار سازی و استفاده از کشش سطحی به منظور ایجاد ستونی در بین انتها های فیبر های اپتیکال به دست می آید . بنابراین مسیر اپتیکال اندازه گیری شکل می گیرد . طیف حساسیت برای آشکار سازی DNA بین 2 و 3700 ng/ul است . محدوده ی طیفی این دستگاه 220 تا 750 نانومتر بوده و قادر به اسکن کردن تمامی طول موج ها می باشد . یک چرخه ی اندازه گیری واحد تنها 10 ثانیه زمان می برد . این ابزار توسط یک کامپیوتر شخصی هدایت می شود ، که به شما اجازه می دهد تعداد زیادی از اندازه گیری ها را انجام دهید .

پیش از خریداری اسپکتروفتومتر نانودراپ از کووت ها و تمامی موارد مرتبط با استفاده و کنترل آن ها استفاده می شد . ولی سادگی استفاده از نانودراپ به منظور اندازه گیری RNA و DNA فوق العاده است . یک حجم نمونه ی یک میکرو لیتری به داخل پروب عظیمی منتقل می شود – چنین چیزی به خصوص در کار ما که از RNA ایزوله شده از بافت های زنده استفاده می کنیم مهم است ، بنابراین باعث می شود هر نانوگرام RNA ارزش بالایی داشته باشد . هم چنین ، چون نمونه را می توان از سطح اندازه گیری به سادگی توسط پاک کردن قطره حذف کرد ، امکان آنالیز تعداد زیادی از نمونه ها در یک مدت زمان نسبتا کوتاه وجود دارد . ویژگی مفید دیگر نانودراپ توانایی آن در اندازه گیری CyDye قرار داده شده به داخل پروب های ریز آرایه (microarray) است . استفاده از نانودراپ  به منظور بررسی کیفیت پروب ، حالا روشی استاندارد در  آزمایشگاه است .

بر خلاف سایر اسپکتروفتومتر های کوچک ، نانودراپ قادر به اسکن نمونه ها در سراسر طیف 220 تا 750 نانومتر است . چنین چیزی قابلیت جالبی است از آن جایی که می تواند اطلاعات تحلیلی مهمی فراهم کند . در رابطه با کنترل مسائل ، من پیشنهاد می کنم از یک پیپت 2 ul در عوض یک پیپت 10 ul ، استفاده کنید ، چون ارائه ی دقیقا یک میکرو لیتر نمونه برای یک اندازه گیری دقیق مهم می باشد .

برای برخی از کاربران ، نیاز به اتصال نانودراپ به یک کامپیوتر شخصی می تواند یک امتیاز منفی به شمار رود . چنین چیزی در درجه ی اول به علت فضای مورد نیاز برای نصب کل سیستم است . ولی ، احتمال به دست آوردن اندازه گیری ها ، به شکل گرافیکی ، باعث جبران کردن این عامل منفی می شود . گاهی اوقات ما در حین اندازه گیری با یک پیام خطای عجیب مواجه می شدیم ، ولی فهمیدیم که معمولا ری استارت کردن کامپیوتر مشکل را بر طرف می کند .

نانودراپ چیست

به طور کلی ، نانودراپ یک دستگاه پیشرفته و قوی برای اندازه گیری غظت های DNA و RNA می باشد . برای آزمایشگاه هایی که با حجم کاری بالایی به منظور آنالیز نمونه ها روبرو هستند ، این ابزار یک راه حل مقرون به صرفه است که در مدت بسیار کوتاهی بهای هزینه ای که کرده اید را جبران می کند .

 

قیمت نانودراپ

برای اطلاع از قیمت دستگاه نانودراپ می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است