بادسنج
بادسنج | خرید بادسنج | فروش بادسنج
مارس 19, 2016
شیشه قطره چکان
شیشه قطره چکان | خرید شیشه قطره چکان | فروش شیشه قطره چکان
مارس 21, 2016

تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی | خرید تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی | فروش تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی

تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی

پاتولوژی بالینی

پاتولوژی بالینی یک تخصص پزشکی است که مرتبط با شناسایی بیماری براساس آنالیز آزمایشگاهی مایعات بدنی با کمک تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی  نظیر خون و ادرار ، و هم چنین بافت ها ، با استفاده از ابزار شیمی ، میکروبیولوژی بالینی ، هماتولوژی و پاتولوژی مولکولی ، می باشد . پاتولوژیست های بالینی همکاری نزدیکی با تکنولوژیست های پزشکی ، موسسه های بیمارستانی و پزشکان دارند .

انواع تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی

آنالایزر تمام خودکار

آنالایزر تمام خودکار قابلیت افزایش مقدار نمونه هایی که می توان در آزمایشگاه تست کننده‎ مواد شیمیایی آزمایشگاهی پردازش شوند را دارد. این نوع آنالایز دارای یک سینی نمونه ی انعطاف پذیر و قابلیت منجمد سازی 24 ساعته سینی معرف می‎ باشد .

آنالایزر نیمه اتوماتیک

آنالایزر نیمه اتوماتیک یکی از تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی کمک به اندازه گیری شاخص های شیمیایی با بررسی خون و دیگر مایعات بدنی که توسط تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی جمع آوری شده اند می کند . به علاوه ، از آن به همراه دیگر اطلاعات بالینی استفاده می شود تا کمک به ارزیابی عملکرد اندام ، شناخت علت بیماری ها ، شناخت ژن بیماری و تعیین هنجار برای درمان در آینده ، شود .

الایزا واشر

الایزا واشر نیز یکی از تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی است و برای شستشوی آرام ارزیابی های سلولی با سلول های چسبناک یا سلول های دارای خاصیت چسبندگی ضعیف ابزاری کامل می باشد و عمر عملکردی عالی به همراه روش نگه داری آسان را مطمئن می سازد .

الایزا ریدر

الایزا ریدر یکی از تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی است که تا حد زیادی به منظور خواندن عمل هم چسبی (agglutination فرایندی که طی آن ذرات مختلف ( نظیر سلول های قرمز و سفید خونی ) معلق در یک مایع به صورت دسته ای جمع شده و مخصوصا به عنوان مثال در یک پاسخ سرولوژیکی به یک آنتی بادی خاص رخ می دهد ) استفاده می شود .

شمارش گر های سلول خونی

شمارش گر سلول خونی یک آنالایزر هماتولوژی کاملا خودکار با 19 پارامتر برای تکنولوژی ریز نمونه گیری و تست CBC است . اندازه ی آن جمع و جور است و همین باعث می شود برای شمارش RBC در خون مورد استفاده قرار گیرد .

سانتریفیوژ

سانتریفیوژ نیز یکی از تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی می باشد و تحت یک فرآیند فیلتراسیون غیر منظم کار می کند و برای جدا سازی صحیح محصولات دارویی و مواد شیمیایی حجیم عالی می باشد .

معرف ها و مواد شیمیایی

معرف ها و مواد شیمیایی به مقدار زیادی به عنوان مایع یا حلال استفاده شونده به کار گرفته می شوند .

 

فلوسیتومتری استفاده برای شمارش سلولی خودکار نظیر شمارش سلول های خون ، شمارش تمایزی و غیره .
هموگلوبین شمار Sahil یک روش قدیمی ولی ساده و سریع تخمین هموگلوبین در آزمایشگاه ها . در حال حاضر در بعضی مکان ها که ابزار چشمی تخصصی به چشم نمی خورد به کار گرفته می شود .
هموسیتومتر یک میکروسکوپ در ارتباط با دستگاهی که برای شمارش دستی سلول ها در مایعات بدنی نظیر خون و غیره از جمله برای شمارش اسپرم استفاده می شود .
میکروتوم یخچال دار ( کریوستات ) یک نوع خاص که در طول موارد مختلف به منظور کمک به جراح در تعیین حدود بافت بیمار ( به ویژه نئوپلاسم ها ) به کار گرفته می شود .
میکروتوم مواج
میکروتوم سورتمه ای
اولترا میکروتوم
اسپیرومتر استفاده شونده برای تست عملکرد شش
جریان سنج یا وسیله ی اندازه گیری جریان تنفسی به منظور تست عملکرد شش توسط آزمایش سرعت باز دهم شخص ، مفید به منظور تشخیص آسم و COPD
جیوه یا سایر مانومتر ها به منظور اندازه گیری فشار مایع در یک گودی نظیر کانال نخاعی استفاده می شود که در بیماری های خاصی بالا می آید

 

 

قیمت تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی ؛

برای اطلاع از قیمت تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  دیدگاهتان را بنویسید