لیست شرکت های ارائه دهنده ی هود pcr 


 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

هود pcr یا ورک استیشن pcr یک فضای کاری است که از 3 جناح محصور شده و فضای انجام تقویت DNA یا RNA را فراهم می کند . هود های pcr در آزمایشگاه های ژنتیک و زیست شناسی به کار گرفته می شوند تا آلودگی مقطعی بین نمونه ها شکل نگیرد . هود pcr گردش هوایی ندارند که همین امر مانع شکل گیری آلودگی می شود و برای استریل کردن لامپ های UV را در اختیار دارند . هود های pcr می توانند با یک دیگر از نظر ابعاد ، داشتن یا نداشتن یک فیلتر HEPA و یا داشتن یک تایمر برای استریل کردن با اشعه ی UV تفاوت داشته باشند ، بنابراین قبل از خرید پیش نیاز های خود را مد نظر داشته باشید .

هود های pcr برای کاربرد های گوناگونی طراحی شده اند از جمله تست های ژنتیک ، تشخیص ژنتیکی پیش از کاشت ، بررسی بافت های پیوندی قبل از پیوند ، تست آنکوژن ( ژن های عامل تومور ) ، مشخص سازی ارگانیسم های بیماری های عفونی ، کشف مقاومت به آنتی بیوتیک برای توسعه ی روش های درمانی جدید ، کشف زیر نوع های ارگانیسم بیماری در جمعیت های حیوانی برای نظارت بر بیماری های اپیدمی بالقوه ، کاربرد های عمومی در زمینه ی جرم شناسی ، پروتکل های اثر انگشت برداری ژنتیکی ، ژنتیک مولکولی ، ایجاد پروب های هیبریداسیون ، کلون کردن DNA ، PCR کمیتی و هم چنین کاربرد های خاص نظیر آنالیز فیلوژنی DNA در باستان شناسی .

انواع هود pcr

هود pcr بر چندین نوع دیده می شوند : واحد های دارای جریان لامینار داخلی و فیلتر های داخلی ULPA یا HEPA که کارآیی فیلتراسیون 99.999% را ارائه می دهند و جلوی ذراتی تا 0.3 میکرو متر و بزرگتر را می گیرند . محفظه های هوا مرده یا هوا ثابت که یک محیط عاری از گردش هوا به وجود می آورند . ویژگی های مفید هود های pcr شامل تایمر های دیجیتالی برای کنترل خودکار چراغ UV ، طراحی آرگونومیک و پنجره های لولا دار برای دسترسی بهتر به محفظه ی داخلی ، می شوند . اگر نیاز به فضای کاری بزرگتر دارید ورک استیشن های را در نظر داشته باشید که به نسبت هود های PCR فضای بیشتری را در اختیار شما می گذارند .

PCR-L1 : هود های PCR جریان لامینار

PCR-L1 هود استاندارد PCR ما است که با داشتن فیلتر HEPA هوا را برای استریل ماندن نمونه های شما فیلتر می کند . این ناحیه ی کاری به طور دائم تحت جریان مثبت هوای فیلتر شده قرار می گیرد تا مانع آلودگی محصول شود .

PCR-L2 : کلاس 2 ، هود ایمنی زیستی PCR نوع 2

هود pcr پیشرفته باعث حفاظت از پرسنل آزمایشگاه ، محصول و محیط اطراف می شوند .

PCR-L2 یک هود ایمنی زیستی جریان لایمنار عمودی نوع A کلاس 2 است . این ورک استیشن از کاربر ، محصول و محیط در برابر ذرات آلوده کننده و مواد خطرناک هوا برد محافظت می کند . این ورک استیشن دائما با فشار مثبت ایزو 5 / کلاس 100 هوای فیلتر شده توسط فیلتر HEPA شستشو می شود تا نمونه های PCR از آلودگی در امان باشند و در همین حین وجود یک جریان هوای داخلی باعث محافظت از اپراتور می شود . تقریبا 70 درصد هوا از هر چرخه از طریق فیلتر تامین HEPA دوباره به گردش در آورده می شود در حالی که هوای باقی مانده از هود pcr از طریق یک فیلتر خروجی HEPA به بیرون هدایت می شود .

 

قیمت هود pcr

برای اطلاع از قیمت ورک استیشن pcr می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است