تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی متداول ترین تجهیزاتی هستند که در صنعت پتروشیمی برای تست محصول ، اجزای محصول و فرآورده های جانبی پتروشیمی از روغن خام ، سوخت ، گاز طبیعی ، نفت خام ، و روغن و گاز بالا دستی ( Upstream oil and gas ) استفاده می شوند .

دیگر کاربرد های تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی  عبارتند از : ابزاری که برای تست جنبه های مختلف پتروشیمی ، هر چیزی از ویسکوزیته گرفته ، تا نقطه ی اشتعال ، قابلیت کاهش دادن اصطکاک ، و اندازه گیری های مختلف ویژگی های فیزیکی ، خلوص ، رفتار و پایداری ، وجود دارند .

چه تجهیزاتی در آزمایشگاه پتروشیمی به کار گرفته می شوند

تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی و نفت و گاز ، شامل تست نقطه ی اشتعال ، تجهیزات تقطیر ، آنالایزر فشار بخار ، آنالایز پایداری اکسیداسیون ، آنالایزر فلز های ناچیز ، آنالایزر عدد اکتان ، محتوی آب ، چگالی سنج و ویسکومتر می شوند . صد ها تست برای تست های پتروشیمی وجود دارد که میتوان برای نمونه به پروتکل های ASTM ISO اشاره کرد.

کدام یک از تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی ضروری ترند ؟

بسته به آزمایشگاهی که دارید ، شاید بهتر باشد به جای تهیه جا در داخل آزمایشگاه برای تجهیزات و مراقبت از آن ها ، نمونه ها برای تست به بیرون فرستاده شود . برای تست های داخلی و تغییر های ناگهانی سریع ، استفاده از یک سری ابزار گزینشی مورد نیاز است .

برای آنالیز های شیمیایی

آنالایزر های عنصری ، نظیر آنالایزر های احتراق ، آنالایزر سولفیت و طیف سنج های جرمی راه حل های وسیعی را برای آنالیز ترکیب های شیمیایی محصولات پتروشیمی ارائه می دهند .

برای تست های فیزیکی می توان از ویسکومتر ها ، رئومتر ها و تستر های نقطه ی اشتعال استفاده کرد که تعداد اندکی از سیستم های مختلف آزمایشگاهی استفاده شده در تست های داروسازی هستند .

 

 

قیمت تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی ؛

برای اطلاع از قیمت تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاهتان را بنویسید