شیکر آزمایشگاهی دستگاه هایی هستند که در آزمایشگاه ها برای مخلوط کردن مایعات استفاده می شود. در یک آزمایشگاه ، چندین نوع تجهیزات وجود دارد که برای پروژه های تحقیقاتی و توسعه ی متفاوتی و هم چنین کنترل و آماده سازی مواد شیمیایی به کار گرفته می شوند. بنابراین ، شیکر آزمایشگاهی برای انجام این آزمایش ها و برای مخلوط کردن یا هم زدن مایع استفاده می شود.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات شیکر اوربیتالی
 

 

مخلوط کردن و هم زدن در انجام انواع مختلف آزمایش ها بی نهایت مهم هستند .

از آن جایی که آن ها به عنوان یک کاتالیزور عمل می کنند که برای ارتقا و تحریک واکنش های مولکولی مواد شیمیایی استفاده می شوند. این که چه قدر به صورت مکرر و سریع یک شیکر آزمایشگاهی مواد شیمیایی آزمایشگاهی را مخلوط می کند ، چیزی است که مشخص کننده ی کارآیی آن است.

محبوب ترین نوع شیکر آزمایشگاهی که در یک آزمایشگاه استفاده می شوند هم زن مغناطیسی می باشد. شیکر های آزمایشگاهی با همزن مغناطیسی جایگزین شده اند از این نظر که بر طبق آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها به وجود آمده است. شیکر آزمایشگاهی واحد های انتقال حرارتی دو لایه ای هستند که قسمت بیرونی آن از ورقه ی ضخیم PRPC و محفظه ی داخلی از فولاد ضد زنگ سنگین با درجه ی SS-304 ساخته شده است. فضای بین این دو دیواره ( لایه ) با پشم شیشه ی معدنی با ارزش بالا پوشانده شده است که باعث می شود کارآیی حرارتی به حداکثر برسد.

همزن مغناطیسی دارای یک پایه ی مسطح و یک سیم برق است

یک پلت مغناطیسی با پلاستیک روکش گذاری شده است تا مانع انجام واکنش های شیمیایی موادی که درون محفظه قرار می گیرند نشود. بعد از قرار دادن مواد این دستگاه به برق زده می شود تا کاربر مطمئن شود که موتور آن کار می کند و آماده ی چرخیدن است. میله ی همزن به یک آهن ربای ثانویه متصل است که موادی که درون محفظه ی مخلوط شدن هستند را می چرخاند. می توان در این مواد عمل روکش گذاری را انجام داد و این کار را می توان برای کاربرد های واکنشی و غیر واکنشی انجام داد.

این دستگاه های شیکر آزمایشگاهی هم چنین دارای یک عنصر حرارت دهی یا خنک کنندگی هستند که به نوعی در کاتالیز واکنش کمک کننده هستند. این فرآیند به ویژه برای شیمی دان ها مهم است از آن جایی که در بعضی اوقات دمای واکنش به حد خاصی کاهش داده می شود.

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات شیکر اوربیتالی
 

 

قیمت شیکر آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت شیکر آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (6 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است