تیشو اسلاید استینر خودکار  یا دستگاه رنگ آمیـزی بـافت اتوماتیک دستگاه هایی هستند که رنگ آمیزی خون محیطی و سایر اسمیر های هماتولوژی را خودکار می کنند تا شمارش های تمایزی میکروسکوپی آزمایشگاهی با استفاده از رنگ Wright ( رایت ) ، یک نوع رنگ رومانوسکی ، ساده شود . اپراتور اسلاید ها را درون یک حامل قرار داده و یک زمان یا شیوه ی کار برنامه ریزی شده را انتخاب می کند . اسلاید استینر های انتقال خطی دارای یک بازوی انتقال هستند که سبد اسلاید ها را به داخل و بیرون ظروف موازی معرف جا به جا می کنند . استینر های دارای بازوی رباتیک به کاربر اجازه می دهند تا استینر را برای جا به جا ساختن بازوی رباتیک به منظور حمل اسلاید ها به ظرف مورد نظر ، برنامه ریزی کند . اسلاید استینر های سانتریفیوژی معرف ها را به داخل اسلاید های قرار داده شده در یک سیستم حامل چرخشی اسپری می کنند  ( می پاشند ) و از نیروی سانتریوفوژی ( گریز از مرکز ) برای حذف معرف های زیادی و خشک کردن اسلاید ها استفاده می کنند .اسلاید استینر های بازو سه محوری و انتقال خطی توسط ریز پردازنده کنترل می شوند . اسلاید استینر گریز از مرکز ( سانتریفیوژی ) توسط یک میکرو پردازنده کنترل می شود که مقدار رنگ و محلول شستشویی که به داخل اسلاید اسپری می شود به همراه زمان سانتریفیوژ و سرعت آن ، تنظیم می کنند .اسلاید استینر های صفحه پهن فلزی با استفاده از عمل موئین معرف ها را به کار می گیرند . اسلاید ها در شیار ها روی مارپیچ های سیستم حامل قرار داده می شوند و در امتداد یک پلت فرم به سمت پایین جا به جا می شوند .

انواع اسلاید استینر

1 . پیکربندی پلت فرم : استینر های شکل ماتریکسی / آرایه ای

2 .  پیکربندی پلت فرم : استینر های دارای سیستم چرخشی / چرخ و فلکی

اندازه ها و شکل های مختلف اسلاید استینر

یکی از مشخص ترین ویژگی های  پیکربندی ، یا فرمت فیزیکی شان ، و هم چنین ظرفیت های معرف و اسلاید می باشد . بعضی از واحد ها مشابه با یک آرایه یا ماتریکس می باشند ، از آن جایی که اسلاید ها بر روی رک های پشتیبانی قابل تعویض گذاشته می شوند که ترتیب قراری گیری آن ها به شکل ستون و ردیف است ( شکل 1 ) ، در حالی که فرمت جایگزین را می توان در قالب یک اسلاید استینر دارای سیستم چرخشی یا چرخ و فلکی توصیف کرد ، چون اسلاید ها ( و ظروف معرف ) در یک الگوی دایره ای بر روی یک پشتیبان مشابه با دیسی پهن منظم شده اند .

شیوه های کاری متفاوت

یکی از مهم ترین جنبه های اسلاید استینر های خاص که نیاز به توضیح بیشتر دارد این است که آیا سیستم باز یا بسته می باشد ، که هر دو دارای اثرات مفهومی فیزیکی و تعریفی می باشند . از نظر تعریف ، سیستم های بسته نام خود را از این حقیقت می گیرند که آن ها معمولا قابلیت اپراتور ها را مبنی بر استفاده از معرف های به دست آمده از منابعی جدا از توزیع کننده ی ابزار ها محدود می کنند ، و محدود کننده ی توانایی اپراتور مبنی بر تغییر پروتکل های رنگ آمیزی می باشند . علاوه بر این ، چنین ابزار هایی را می توان به صورت فیزیکی بسته در نظر گرفت چون برای آن ها نیاز است که اسلاید ها روی یک صفحه ی وسیع قرار داده شوند که در طول عمل رنگ آمیزی امکان دسترسی به آن وجود ندارد . به عبارت دیگر ، هیچ اسلایدی را نمی توان از پلت فرم تا زمانی که تمامی پروتکل ها کامل نشده اند ، برداشت . سیستم های بسته هم چنین شامل آن دسته از سیستم هایی می شوند که به صورت خودکار مشخص می کنند که کدام پروتکل رنگ آمیزی برای اسلاید ها باید به کار گرفته شود که این کار توسط خواندن یک برچسب بار کد صورت می گیرد که قبل از اجرای کار زده شده است . نه تنها چنین واحد هایی از اسلاید های دارای بار کد استفاده می کنند ، بلکه آن ها ملزم به استفاده از ظروف معرف بار کد گذاری شده و از پیش پر شده می باشند که موانع مالی را برای استفاده از محصولات به دست آمده از سایر فروشندگان تحمیل می کنند .

 

 

قیمت تیشو اسلاید استینر

برای اطلاع از قیمت اسلاید استینر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (3 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است