ارائه دهندگان این محصول 


دستگاه سوکسله یک دستگاه آزمایشگاهی است که در سال 1879 توسط فرانز فن سوکسله اختراع شده است. در ابتدا برای استخراج چربی از یک ماده ی جامد طراحی شده بود. معمولا، یک دستگاه سوکسله زمانی که ترکیب مطلوبی دارای یک حلالیت محدود در یک حلال است مورد استفاده قرار می گیرد و ناخالصی در حلال حل نشدنی است. وجود چنین دستگاهی به انجام کار ها به صورت مدیریت نشده و کنترل نشده اجازه می دهد در حالی که به طور موثر مقدار اندکی از حلال را برای حل کردن یک مقدار بزرگتری از مواد بازیافت می کند.

شرح دستگاه سوکسله

دستگاه سوکسله دارای سه بخش اصلی است : یک percolator ( گرم کننده و ریفلاکس ) که حلال را به چرخش در می آورد ، یک مخزن ( که معمولا از کاغذ صافی ضخیمی ساخته شده است ) که جامدی که باید چربی از آن استخراج شود را در خود نگه می دارد و یک مکانیسم سیفونی که در بازه های زمانی متناوب مخزن را خالی می کند.

نحوه قرار گیری اجزاء در این دستگاه

 1. ماده ی منبع حاوی ترکیبی که باید استخراج شود درون مخزن قرار داده می شود.
 2. مخزن در داخل اتاقک اصلی استخراج سوکسله قرار داده می شود.
 3. حلال استخراجی که باید مورد استفاده قرار گیرد در یک فلاسک تقطیر قرار می گیرد.
 4. فلاسک بالای عنصر گرم کننده قرار می گیرد.
 5. استخراج کننده ی دستگاه سوکسله در بالای فلاسک قرار داده می شود.
 6. یک کندانسور ریفلاکسی در بالای استخراج کننده قرار داده می شود.

نحوه ی عمل دستگاه سوکسله

حلال برای ریفلاکس ( برگشت ) گرم می شود. فرار حلال به درون بازوی تقطیر می رود و به درون اتاقکی که در خود مخزن حاوی جسم جامد را قرار دارد ، جریان می یابد. کندانسور باعث می شود که هر گونه فرار حلالی خنک و به درون اتاقک دارای مخزن حاوی جسم جامد بر گردانده شود. اتاقک حاوی جسم جامد به آهستگی با حلال گرم پر می شود. تعدادی از ترکیب های مطلوب در این حلال گرم حل می شوند. زمانی که اتاقک سوکسله تقریبا پر می شود ، توسط عمل سیفون خالی می شود. حلال به فلاسک تقطیر بر می گردد. وجود مخزن باعث می شود که حرکت سریع حلال هیچ گونه ماده ی جامدی را منتقل نکند. این چرخه ممکن است نیاز باشد که چندین بار ، به مدت چندین ساعت یا روز ، تکرار شود.

 

قیمت دستگاه سوکسله

برای اطلاع از قیمت دستگاه استخراج سوکسله می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (6 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است