ارائه دهندگان این محصول 


 

در زیر اجزای تشکیل دهنده اسپکتروفتومتر و توضیحاتی در مورد آنها آمده است.

لامپ دوتریوم

از لامپ های قوسی دوتریوم برای تعیین اندازه گیری ها در محدوده ی طیف ماورای بنفش استفاده می شود. از آنجایی که لامپ های دوتریومی در دماهای بالا عمل می کنند، از پوشش شیشه ای معمولی به عنوان پوشش این لامپ ها نمی شود استفاده کرد. در عوض از یک نوع پوشش شیشه ای کوارتز ذوب شده یا پوشش منیزیم فلورید استفاده می شود. مدت زمان معمول برای کار کرد مداوم یک لامپ دوتریومی نزدیک به هزار ساعت است، گرچه می توان این امر را تا 3 برابر با استفاده از تکنولوژی PTR افزایش داد. لامپ های دوتریومی همیشه با یک لامپ هالوژنی تنگستنی استفاده می شوند تا اجازه داده شود اندازه گیری ها هم در طیف های مرئی و هم ماورای بنفش انجام شوند.

لامپ هالوژن تنگستن

که به اسم لامپ های یونی کوارتزی نیز شناخته می شوند، بیشترین استفاده از آن ها برای اندازه گیری مواردی که در طیف مرئی قرار دارند، می شود. ابزاری که تنها از لامپ های هالوژنی تنگستنی به عنوان منبع نوری استفاده می کنند تنها محدوده ی مرئی را اندازه می گیرند. استفاده از تکنولوژی PTR عمر لامپ هالوژنی تنگستنی را تا تقریبا 3 هزار ساعت افزایش می دهد.

Cell Changer ( تغییر دهنده ی سلولی )

تغییر دهنده ی سلولی شرکت Biochrom تا 8 نمونه را در خود نگه می دارد و می تواند بازده را به واسطه ی اجازه دادن به اندازه گیری خودکار نمونه ها افزایش دهد . تغییر دهنده های سلولی برای اندازه گیری های جنبشی موازی مورد نیاز هستند.

sipper

استفاده از آن به همراه یک فلوسل ( flow cell ) امکان اندازه گیری حجم های کنترل شده ی نمونه را فراهم می سازند. Sipper ها برای تسریع بخشیدن سرعت آنالیز نمونه به عنوان مثال برای بررسی مداوم فرآیند های تولید ایده آل هستند.

کنترل کننده دما

کاربرد هایی که نیاز به این دارند که اندازه گیری نمونه در دما های غیر محیطی انجام شود نیاز به نوعی کنترل کننده دما دارند به عنوان مثال روش های علمی که در دمای 37 درجه ی سانتیگراد انجام می شوند.

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است