ارائه دهندگان این محصول 


استریو میکروسکوپ یا استریوسکوپ یک نوع میکروسکوپ چشمی است که برای مشاهده ی نمونه تحت بزرگنمایی اندک ، معمولا با استفاده از نور منعکس شده از منبع یک شیء تا انتقال نور از میان آن ، استفاده می شود. این دستگاه از دو مسیر چشمی متفاوت با دو عدسی چشمی و شیئی استفاده می کند تا زوایای مشاهده ی اندکی متفاوت برای چشم های چپ و راست فراهم شود. این نظم یک بصری سازی سه بعدی از نمونه ی بررسی شده فراهم می کند. استریو میکروسکوپ با ماکروفتوگرافی برای ثبت و بررسی نمونه های جامد با توپوگرافی پیچیده ی سطح هم پوشانی دارد ، از آن جایی که در ماکروفوتوگرافی نیز یک نمای سه بعدی برای آنالیز جزییات لازم است. استریو میکروسکوپ اغلب برای مطالعه ی سطوح نمونه های جامد یا برای انجام کار از فاصله ی نزدیک نظیر تشریح ، میکرو جراحی ، ساعت سازی ، ساخت تخته ی مدار و سطوح شکسته همانند با سطوح در شکست نگاری و مهندسی قانونی استفاده می شود. بنابراین به مقدار زیادی در صنعت ساخت برای ساختن ، بررسی و کنترل کیفی استفاده می شوند.

استریوسکوپ ها ابزاری لازم در حشره شناسی به شمار می روند. استریوسکوپ را نباید با میکروسکوپ ترکیبی اشتباه گرفت که مجهز به دو عدسی چشمی و یک دوربین دو چشمی است. در چنین میکروسکوپی ، هر دو چشم یک تصویر را می بینند ، به طوری که دو عدسی چشمی نمای درشت تری ایجاد می کنند تا برای چشم راحتی به همراه آورد. گرچه ، تصویر در چنین میکروسکوپی به نسبت آن چه که از یک عدسی چشمی تک چشمی به دست می آید ، متفاوت نیست.

 

تفاوت های استریو میکروسکوپ نسبت به میکروسکوپ های نرمال چشمی

برخلاف یک میکروسکوپ نوری ترکیبی ، روشن سازی در یک استریو میکروسکوپ اکثرا از روشن سازی به شیوه ی منعکس شدن نور تا انتقال نور انجام می شود ، یعنی نور از سطح یک شیء ترجیحا تا انتقال نور از میان یک شیء ، منعکس می شود. استفاده از نور منعکس شده از شیء به بررسی نمونه هایی که ضخامت زیادی دارند یا برای بررسی تحت میکروسکوپ ترکیبی تیره هستند ، اجازه می دهد. بعضی از استریو میکروسکوپ ها هم چنین قادر به استفاده از نور انتقال یافته نیز هستند ، معمولا با داشتن یک لامپ یا آینه در زیر یک صفحه ی شفاف در زیر شیء ، گرچه بر خلاف یک میکروسکوپ ترکیبی ، نور انتقال یافته از میان یک متمرکز کننده در اکثر سیستم ها تمرکز نمی یابد. استریوسکوپ هایی که به طور خاصی با منابع نوری مجهز هستند را در استفاده از میکروسکوپ زمینه سیاه ، با استفاده از نور انتقال یافته یا منعکس شده ، می توان استفاده کرد.

 

 

قیمت استریو میکروسکوپ

برای اطلاع از قیمت میکروسکوپ استریو می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است