ارائه دهندگان این محصول 


 

یکی از حساس ترین وسایل اندازه گیری برای دما و حرارت در هر آزمایشگاه ترمومتر است. دماسنج ها طبق مجوز ایزو با کالیبراسیون یا درجه بندی استاندارد ساخته شده اند که قابل پی گیری برای مؤسسه ملی استانداردها و تکنولوژی (NIST) و DKD است.

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج
 

 

 

ترمومتر های کالیبراسیون دما با یک گزارش درجه بندی عرضه شده اند که شامل لیستی از تصحیح ها یا اصلاحات واقعی تا 10/1 برای هر قسمت، درستی و دقت دما و جرم مخصوص مرتبط با استانداردهای NIST هستند. هم چنین یک لاین کامل از دماسنج های ایمن، از نظر محیط زیست، برای استفاده در ایالت هایی است که استفاده از دماسنج های جیوه ای در آنجا منع شده است.

انواع ترمومتر (دماسنج) های آزمایشگاهی

ترمومتر های دیال (Dial)

ترمومتر های دیال گزینه عالی برای بسیاری کاربردها از جمله برای اندازه گیری دمای غذا و نوشابه و نوشیدنی ها، کنترل کیفی، استفاده عمومی در آزمایشگاه، آزمایش حرارت بتن و آسفالت، آزمایش خاک و کمپوست است. دسته زیادی از آنها با اندازه های مجزا قابل دسترسند.

ترمومتر های دیجیتال

دماسنج های دیجیتال را می توان در کاربردهای بیشماری از ثبت دما استفاده کرد. این نوع دماسنج بیشترین بزرگ نمایی و دقت را برای شما فراهم می کند. مجوز قابلیت پی گیری NIST و برآورده کردن شرایط لازمه آزمایشگاهی را دارند.

ترمومتر های شیشه ای

دماسنج های شیشه ای با مایع و خُردترین شیشه تحت گایدلاین های ایزو 2001 ساخته شده اند و در مقابل استانداردهای NIST/DKD در یک کالیبراسیون آزمایشگاهی مجاز A2LA/1LA درجه بندی شده اند. دماسنج ها با بیشترین کیفیت ساخته شده اند که استانداردها را برآورده می کنند.

ترمومتر های مادون قرمز

این نوع وسایل اندازه گیری حرارت هستند که به طور گسترده آی به عنوان ابزاری مفید استفاده شده که هر روزه کاربردهای جدیدی پیدا می کند. آنها در همه نوع وسایل و کاربردها از HVAC گرفته تا صنایع غذایی تا اندازه گیری دمای اشیاء استفاده شده اند که تماس با آنان امن نیست و مشکل دسترسی دارند.

ترمومتر های واکسن

ترمومتر های واکسن شرایط ثبت حرارت و دما را برآورده می کنند که امروزه توسط CDC یا آژانس ها گذاشته شده اند. تمام ترمومتر های واکسن طبق استانداردهای NIST درجه بندی شده اند.
CDC- ذخیره واکسن و راهنمای عمل آوری آن موارد زیر را توصیه می کند.
یک دماسنج درجه بندی شده برای پی گیری دما و حرارت واکسن در یخچال یا فریزیر با مجوز کالیبراسیون دما و پی گیری برای یک آزمایش آزمایشگاهی که توسط سازمان بین المللی، استانداردسازی و طبق استانداردهای مؤسسه ملی استانداردها و تکنولوژی مجوز داده شده است.

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج
 

 

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاهتان را بنویسید