دستگاه ضخامت سنج سطح که از تکنیک های اندازه گیری مافوق صوت استفاده می کند روز به روز بیشتر محبوب می شود. دستگاه ضخامت سنج از روش های تخریبی پشتیبانی می کنند یا جایگزین آن ها برای اندازه گیری ضخامت سطح چوب و محصولات چوبی می شوند.


 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع ضخامت سنج
 

از روکش ها در زمینه های مختلف به کار گرفته می شود. بعضی برای ترمیم ، حفاظت ، ضد آب سازی و زیبا سازی ساختار های چوبی به کار گرفته می شوند. بعضی دیگر به صورت ویژه ای طراحی شده اند تا منافذ را بپوشانند و پر کنند و یک بافت سطحی هنری و زیبا به وجود آورند. فرآیند های ترمیم و یا حفاظت از سطح چوب باعث می شود موادی که به این منظور به کار گرفته می شوند به داخل چوب جذب و سخت شوند و یک لایه ی حفاظتی محکم به وجود آورند که پوسته پوسته نخواهد شد.

چرا باید ضخامت اندازه گیری شود؟

روکش ها به این منظور طراحی شده اند که زمانی که در یک محدوده ی ضخامتی زیاد نظیر آن چه که توسط کارخانه تعیین شده است ، به کار گرفته می شوند ، بهترین عملکرد مورد نظر خود را نشان دهند. به عنوان مثال ، جلا دهنده های تبدیلی به نسبت دیگر روکش ها سخت تر هستند و نباید در ضخامت های خشک بیشتر از 5 میل به کار گرفته شوند تا جلوی شکنندگی رنگ و جلا گرفته شود. لاک نیترو سلولزی باید معمولا در مقدار کمتر از 3 میل به کار گرفته شوند، به وسیله ی یک دستگاه ضخامت سنج سطح می توان این اندازه را به صورت دقیق اندازه گرفت.

مزایای دیگری برای اندازه گیری دقیق ضخامت وجود دارد. زمانی که شرکت ها از ضخامت سنجی برای این استفاده می کنند تا بررسی کنند که آیا روکش به کار برده شده طبق پیشنهادات کارخانه می باشد یا خیر. جدا از این، استفاده از ضخامت بیش از حد فیلم می تواند به طرز بارزی کیفیت نهایی را کاهش دهد. در پایان از تست های متداول می توان برای کاهش تعداد کار هایی که باید به صورت داخلی انجام شود استفاده کرد و این که مشتری دیگر کمتر به خاطر نقص هایی که در پایان کار وجود دارد بر خواهد گشت.

چطور می توان به بهترین نحو تست را توسط دستگاه ضخامت سنج انجام داد ؟

تست بر روی فلز توسط دستگاه ضخامت سنج، بررسی ضخامت روکش برای کنترل کیفی و اهداف بازرسی عادی است. زمانی که پایه ی فلز از فولاد کربنی است ، یک روش مغناطیسی به کار گرفته می شود. دستگاه ضخامت سنج جریان گردابی برای دیگر فلزات نظیر مس و آلومینیوم استفاده می شوند.

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع ضخامت سنج
 

قیمت ضخامت سنج

برای اطلاع از قیمت ضخامت سنج  می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • No Rating Yet!
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است