لیست شرکت های ارائه دهنده ی این محصول


 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

تیشو پروسسور یا آنالایزر بافت دستگاه هایی هستند که عمل ثابت سازی ، آب گیری ، تمیز کردن نمونه های بافتی را به منظور کمک به حفظ درست بودن ساختار ترکیبات سلولی آن ها برای بررسی زیر میکروسکوپ نوری یا الکترونی ، خودکار می سازند . در فرآیند های جا به جایی سبد بافت ، معرف ها و پارافین در حمام ها – معمولا بشر های شیشه ای ، سرامیکی ، یا پلاستیکی نگه داشته می شوند که یا به ترتیب در زیر نمونه یا به شکل دایره ای زیر یک حامل پشتیبانی شده توسط یک میله ی مستر ( master shaft ) مرکزی ، قرار داده می شوند . بافت ها در ساختار های جعبه ای کوچک سوراخ شده به صورت فردی در داخل تیشو پروسسور قرار داده می شوند ، که هر کدام از آن ها در یک سبد بافتی بزرگتر سوراخ شده قرار داده می شود ، که سپس به موتوری متصل می شود که حامل را هدایت می کند و کنترل آن توسط تایمری صورت می گیرد .

حامل سبد را به سمت هر معرف جا به جا می کند ، که وارد سبد می شود . تیشو پروسسور های محفظه ثابت محفظه را با نگه داشتن نمونه با معرف های ثابت کننده ، معرف های آب گیر ، معرف های تمیز کننده و اگر لازم باشد فرو بردن در مایعات ، پر و خالی می کند . پمپ های کوچک اضافه می شوند و مایع را از محفظه بیرون می کشند ، بعضی از واحد ها از خلاء به منظور پر کردن محفظه و ایجاد فشار برای خالی شدن محفظه و fluid line ها ( خط مایع ) ، استفاده می کنند .

” تیشو پروسسینگ ” توصیف کننده ی مراحلی از تیشو پروسسور می باشد که به منظور استفاده از بافت انسانی یا حیوانی لازم می باشند ، از عمل تثبیت سازی گرفته تا مرحله ای که آن جا به طور کامل با یک موم هیستولوژی مناسب تحت نفوذ قرار می گیرند و می توانند به منظور برش قسمت بر روی میکروتوم آماده شوند .

تیشو پروسسور به چند طریق انجام میشود

تیشو پروسسینگ را می توان به صورت دستی انجام داد ( پروسسینگ دستی ) ، ولی زمانی که باید با چندین نمونه سر و کار داشت استفاده از یک دستگاه خودکار تیشو پروسسور امری ساده تر و راحت تر و کارآمد تر می باشد . این دستگاه ها از زمان دهه ی 40 به چشم می خورند و به مرور زمان برای استفاده ی امن تر ، کنترل تعداد نمونه های بیشتر ، پروسس کردن سریع تر و ایجاد نتایجی با کیفیت تر ، تغییر یافته اند . تیشو پروسسور ها به دو دسته ی اصلی تقسیم می شوند ، دستگاه های انتقال – بافت ( یا “پایین آوردن و غوطه ور کردن ” ) که در آن ها نمونه ها از یک ظرف به ظرف دیگر به منظور پروسس انتقال داده می شوند ، یا انواع انتقال مایع ( یا ” محصور ” ) که در آن ها نمونه ها در یک محفظه ی پروسس واحد نگه داشته یا چرخانده می شوند و مایعات به سمت درون و یا بیرون اگر لازم باشد پمپ می شوند . اکثر پروسسور های مدرن انتقال – مایع دما های بالا ، چرخش موثر مایع و چرخه های اعمال شده ی فشار / خلاء را برای بهتر کردن عمل پروسس و کاستن زمان های پروسس ، به کار می گیرند .

 

قیمت تیشو پروسسور ؛

برای اطلاع از قیمت آنالایزر بافت می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است