تجهیزاتی که برای خالص سازی آب و تقطیر آن مورد استفاده قرار می گیرند شامل دستگاه های آب دیونیزه شده ( DI ) ، دستگاه آب مقطر گیری ، دستگاه های آب خالص آزمایشگاهی ( reagent-grade water systems ) و فیلتر های آزمایشگاهی ، می شوند.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع آب مقطرگیری

تکنیک هایی که نیز در رابطه با تولید آب فوق خالص استفاده می شوند شامل موارد زیر می گردند :

 • فیلتر کربنی
 • تبادل یون
 • اسمز معکوس ( RO )
 • اولترا فیلتراسیون ( فرا پالایش )
 • اکسیداسیون به وسیله ی اشعه ی ماورای بنفش

به چه نحو آب خالص و تقطیر شده در آزمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد ؟

استفاده از آب خالص شده در تعیین توالی DNA ، تحقیقات پروتئینی ، PCR ، کروماتوگرافی ، آماده سازی محیط کشت ، تعیین فرمول و ساخت مواد دارویی ، در زیست مولکولی و صنعت نیمه هادی ها ، ضروری است.

 

دستگاه آب مقطر گیری جریان بالا

بسیاری از فرآیند های کارخانه ای و آزمایشگاهی نیاز به میزان بالا و ثابتی از ریزش آب دارند. دستگاه آب مقطر گیری جریان بالا آلوده کننده های شیمیایی را از طریق اسمز معکوس و یون زدایی حذف می کنند و در سیستم های بکارگیری اشعه ی ماورای بنفش دیده می شوند. این سیستم های خالص سازی دستگاه آب مقطر گیری ظرفیت بالای تک یا دو مخزنی می توانند تا 40 لیتر آب را در هر دقیقه تامین کنند.

دستگاه یا دستگاه های حاوی آب فوق خالص

آب فوق خالص آبی است که تقریبا یا به طور کامل عاری از آلوده کننده ها باشد. دستگاه های حاوی آب فوق خالص بخشی مهم از آزمایشگاه های موجود در عرصه های تحقیقاتی و مختلف از جمله صنعت نیمه هادی و کارخانه ای ، به شمار می روند. این دستگاه های حاوی آب فوق خالص آلوده کننده های شیمیایی را از طریق اسمز معکوس و یون زدایی ( DI ) حذف می کنند. یک دستگاه حاوی آب فوق خالص با تابش اشعه ی ماورای بنفش باکتری ها را نابود می کند. این سیستم های آزمایشگاهی تخلیص سازی آب می توانند کربن آلی خیلی کمی را تولید کنند. یک دستگاه حاوی آب فوق خالص به اولترا فیلتر ها مجهز شده است تا سم های باکتریایی و بقایای DNA و RNA بجا مانده از باکتری های نابود شده را توسط اشعه ی ماورای بنفش حذف کند و منجر به تولید آبی شود که محتوای کربن آلی کل آن ( TOC ) بسیار پایین باشد.

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع آب مقطرگیری

قیمت آب مقطر گیری

برای اطلاع از قیمت دستگاه آب مقطر ساز می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (9 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است