ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

یک فلاسک ارلن مایر یا مخروطی نوعی از فلاسک آزمایشگاهی است که یک تَه مسطح، یک بدنه مخروطی و یک گردن استوانه ای دارد. آن پس از این که شیمی دان آلمانی اِمیل ارلن مایر، آن را در سال 1860 ساخت به این نام نامیده شد.

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

ویژگی های ارلن مایر

طرح

فلاسک های ارلن مایر دارای تَه پهن، با کناره هایی است که به سمت بالا به تدریج باریک شد تا به یک گردن کوتاه عمودی تبدیل شود. آنها ممکنه درجه بندی شده باشند، و اغلب در جای یکه استفاده می شوند با یک مداد برچسب و نشانه گذاری می شوند. آن از نظر بدنه به تدریج باریک شده و گردن باریک اش با بشر فرق دارد.

دهانه فلاسک ارلن مایر دارای یک دهانه مهره دار است که بااستفاده از یک قطعه پشم، پنبه، لاستیک یا مشابه آن درپوش گذاشته شده است. یک راه دیگر، این که در گردنه آن ممکن است یک اتصال شیشه ای ماده به عنوان یک درپوش شیشه ای گذاشته شود.

موارد استفاده از ارلن مایر

لبه ها و کناره های به تدریج باریک شده و گردنه باریک این فلاسک به محتوای فلاسک اجازه مخلوط شدن به وسیله چرخیدن را می دهد، بدون خطر ریختن است و آنان را برای تیتراسیون مناسب می سازد. چنین شکل و طرح های فلاسک را برای جوشاندن مایعات مناسب می کند. بخارهای داغ در بخش بالای فلاسک ارلن مایر متمرکز و فشرده می شوند، و از دست رفتن و افت محلول را می کاهند. فلاسک های ارلن مایر می تواند قیف های فیلتر را محافظت کند.

دو مشخصات خاص فلاسک های ارلن مایر آنها را برای تبلورسازی مجدد مناسب می کند. نمونه خالص شده تا نقطه جوش گرما داده شده و محلول کافی برای کامل کردن انحلال اضافه می شود. محلول داغ از طریق یک کاغذ صافی چین دار درون فلاسک گیرنده و دریافت کننده صاف می شود. بخارهای داغ حلال جوشان قیف فیلتر یا صافی را گرم نگه می دارد و از تبلورسازی زودرس جلوگیری می کند.

بالن و فلاسک های ارلن مایر نیز در میکروبیولوژی برای تهیه کشت های میکروبی استفاده می شوند. فلاسک های پلاستیک یا شیشه ای در کشت سلولی استفاده می شوند. استرلیزه شده و ممکن است برای افزودن تبادل گاز در طی کشت میکروبی و تلقیح و تکان دهی دارای روزنه های هواکش دار باشد. استفاده از حداقل مقدارهای مایع، نه بیشتر از یک پنجم کل حجم فلاسک، و تیغه های قالب ریزی شده درون سطح داخلی فلاسک برای زیاد کردن انتقال گاز و افزودن و جلو انداختن مخلوط خدمت می کنند وقتی که فلاسک ها را به طور چرخشی تکان می دهند.

ایالت تگزاس فروش فلاسک های ارلن مایر محدودی به آنانی را داشته که دارای مجوزهای لازمند، که ظاهراً برای بازداشتن کارخانه سازنده دارو یا مواد مخدر غیرقانونی و غیرمجاز هست.

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت ارلن

برای اطلاع از قیمت ارلن مایر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است