ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

فلاسک بوخنر ، که از آن به عنوان ارلن خلاء ، ارلن صافی ، ارلن شاخه جانبی یا ارلن کیتاساتو، یاد می شود یک بالن ارلن مایر دارای دیواره ی ضخیم با یک لوله ی آزمایش شیشه ای کوتاه می باشد به همراه بخشی که حدود یک 2.5 سانتی متر از گردن آن جلو آمده است و به عنوان مثال برای زدن شلنگ های پلاستیکی و اتصال به پمپ خلاء از آن استفاده می شود. این بخش بر آمده (نظیر سر شلنگ) و لوله ی آزمایش کوتاه به طور موثری به عنوان یک رابط عمل می کنند که بر روی آن انتهای یک شلنگ انعطاف پذیر دیواره ضخیم را می توان قرار داد تا یک نوع ارتباط با ارلن را شکل دهد. انتهای دیگر شلنگ را می توان به منبعی از ارلن خلاء نظیر یک پمپ خلاء ، دستگاه مکنده یا محفظه ی ارلن خلاء متصل کرد. ترجیحا این کار از طریق یک دریچه صورت می گیرد (زیر را مشاهده کنید) ، که نوعی طراحی شده است تا از برگشت آب از سوی دستگاه مکنده به داخل فلاسک بوخنر جلوگیری کند.

نحوه ی استفاده از یک ارلن خلاء

دستور العمل ها

 • انتهای یک شلنگ پلاستیکی را به قسمت بر آمده در یک طرف ارلن خلاء متصل کنید. طرف دیگر را به قسمت برآمده ی منبع خلاء متصل کنید.
 • یک پیپت و شلنگ پلاستیکی ، یک قیف بوخنر با یک صافی ، یا دیگر دستگاه آزمایشگاهی را به یک مسدود کننده ی پلاستیکی متصل کنید که در دهان ارلن خلاء به خوبی جفت و جور شود.
 • مسدود کننده ی پلاستیکی را در دهان ارلن مکنده قرار دهید. منبع خلاء را روشن کنید تا جریان از میان ارلن بیرون کشیده شود.
 • پیپت یا لوله ی شیشه ای را در انتهای شلنگ پلاستیکی متصل به مسدود کننده ی پلاستیکی به داخل محفظه ای که می خواهید تخلیه کنید ، متصل کنید. اگر از یک قیف بوخنر و صافی استفاده می کنید ، ماده ای را که می خواهید صاف کنید داخل قیف قرار دهید.
 • جمع شدن مایع در ارلن را مشاهده کنید. منبع خلاء را زمانی که مقدار مورد نظر از مایع به درون ارلن کشیده شد یا مایع به طور کامل از صافی قیف بوخنر رد شد ، خاموش کنید.

 

قیمت ارلن خلاء

برای اطلاع از قیمت ارلن خلا می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 4.5 stars
   4.5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است