ارائه دهندگان این محصول 


بالن ته صاف یکی از ظروف شیشه ای آزمایشگاه است که معمولا از جنس شیشه بورسیلیکات 3.3 ساخته می شود که باعث می گردد نسبت به حرارت زیاد حدود 400 درجه سانتی گراد در تماس غیر مستقیم مقاوم باشد

از بالن ته صاف معمولا برای حرارت دادن مایعات و محلول ها و نیز استفاده در کیت های شیشه ای آزمایشگاهی برای مصارف خاص مانند قرار دادن ان در کیت تقطیر استفاده می شود که در این صورت بوسیله یک رابط شیشه ای متناسب با روداژ دهانه ی بالن ته صاف آن را به سایر اجزا و ظروف شیشه ای کیت شیشه ای متصل می کنند

بالن ته صاف را معمولا همراه با یک توری نسوز روی شعله قرار می دهند زیرا بدلیل صاف بودن کف آن –بر خلاف بالن ته گرد یا بالن تقطیر- اگر روی شعله مستقیم قرار گیرد بدلیل متمرکز شدن حرارت شعله در یک نقطه ترک برداشته و می شکند.

اساسا یک بالن ته صاف فقط نظیر هر گونه بالن ته گرد دیگر است ولی آن را می توان روی یک سطح صاف قرار داد انگاری بالن می تواند به خودی خود راست قرار گیرد.

چه استفاده ای می توان از بالن ته صاف کرد ؟

زمانی که شما یک سری اندکی از بالن ها برای استفاده در اختیار دارید ، داشتن یک بالن ته صاف که بتوان آن را به همان حالت ایستاده رها کرد باعث آزاد کردن دست شما برای انجام کار های دیگر می شود.

از آن ها می توان برای مخلوط کردن مایعات و انجام آزمایش های مختلف شیمیایی همانند با رقبای ته گرد آن ها استفاده کرد. این امر ممکن است شامل مشاهده ی نحوه ی واکنش مواد شیمیایی مختلف با یکدیگر باشد یا زمانی که با یک شعله به عنوان مثال حرارت می بینند.

اگر از قبل چند ترکیب را با هم مخلوط کرده اید و می خواهید نحوه ی واکنش آن ها با هم دیگر را در بالای چراغ بونزن مشاهده کنید ، این بالن را می توان به همان حالت ایستاده بر روی یک جایگاهی که با این چراغ پوشانده شده است رها کرد. به علت کف مسطح بالن ، گرما به صورت یک نواخت می تواند در سراسر بخش های مایع توزیع شود.

از آن می توان برای ذخیره سازی مایعات در یخچال یا دیگر محل ها استفاده کرد از آن جایی که خطر ریختن مایعات و افتادن آن ها وجود ندارد.

 

قیمت بالن ته صاف

برای اطلاع از قیمت بالن شیشه ای ته صاف می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 3.5 stars
   3.5 / 5 (4 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است