طیف سنج
طیف سنج | خرید طیف سنج | فروش طیف سنج
مارس 24, 2016
سرنگ آزمایشگاهی
سرنگ آزمایشگاهی | خرید سرنگ آزمایشگاهی | فروش سرنگ آزمایشگاهی
مارس 26, 2016

اتصالات شیشه ای آزمایشگاه | خرید اتصالات شیشه ای آزمایشگاه | فروش اتصالات شیشه ای آزمایشگاه

اتصالات شیشه ای آزمایشگاه

ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

 اتصالات شیشه ای آزمایشگاه در آزمایشگاه ها برای جفت و جور کردن محکم شیشه آلات آزمایشگاهی به یکدیگر بدون امکان بروز نشتی استفاده می شوند. به عنوان مثال ، یک بالن ته گرد ، کندانسور Liebig و حباب ساز روغنی با  اتصالات شیشه ای آزمایشگاه ممکن است سریعا با یکدیگر جفت و جور شوند تا رفلاکس یک مخلوط واکنش را انجام دهند.

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

در مقایسه با روش های قدیمی چنین کاری یک پیشرفت به شمار می رود که در روش های قدیم شیشه آلات سفارشی ساخته می شدند ، که هزینه بر و زمان بر بودند ، یا از مواد چوب پنبه ای مفاوم به حرارت و دارای مقاومت کم به مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، یا در پوش های لاستیکی و لوله های شیشه به عنوان رابط ها استفاده می شد که آماده سازی آن ها نیز وقت گیر بود.

برای اتصال فضا های داخلی تو خالی ترکیبات شیشه آلاتی ، رابط های شیشه ای از درون تو خالی و در انتها باز هستند ، به استثنای مسدود کنندگان ( نظیر درپوش ها ).

انواع رابط  اتصالات شیشه ای آزمایشگاه

دو نوع کلی از رابط های شیشه ای وجود دارد و نسبتا به صورت متداول استفاده می شوند یعنی : رابط هایی که اندکی مخروطی شکل هستند و رابط های توپی و کاسه ای شکل ( که گاهی اوقات رابط های مدور نامیده می شوند ).

رابط های مخروطی شکل

رابط های توپی و کاسه ای شکل

رابط های حلقه ای به شکل O

رابط های انتقالی شیشه به فلز

آداپتور ها

برای رابط های مخروطی استاندارد یا رابط های توپی و کاسه ای شکل ، رابط های داخلی و خارجی با همان تعداد ساخته می شوند تا با یکدیگر جفت و جور شوند. زمانی که اندازه های رابط متفاوت باشد ، رابط اتصالات شیشه ای آزمایشگاه ممکن است موجود ( یا ساخته شوند ) تا در بین آن ها برای اتصال آن ها به همدیگر قرار گیرند. ممکن است از گیره ی قیدی یا گیره های خاص برای قرار دادن آن ها اطراف رابط ها برای نگه داشتن آن ها در مکانی که هستند ، استفاده کرد.

بالن های ته گرد اغلب دارای یک یا بیشتر از یک رابط شیشه ای مخروطی می باشند. به طور قراردادی ، این رابط ها به دنبال قرار گیری در گردن های بالن رابط های خارجی به شمار می روند. دیگر رابط ها ، نظیر رابط های خلاء و سر های دستگاه تقطیر از رابط هایی ساخته شده اند که به خوبی در جای خود جفت و جور شده اند. اگر یک بالن یا ظرف دیگر دارای یک رابطه خارجی شیشه ای اضافی باشد که روی آن باید در طول آزمایش بسته باشد ، اغلب از درپوش های شیشه ای به این منظور استفاده می شود. در بعضی موارد ، رابط های قلابی شکل ساخته شده از شیشه به درون سایر بخش های  اتصالات شیشه ای آزمایشگاه نزدیک به رابط اصلی جوش داده می شود تا یک حلقه ی بسته شکل گیرد و به واسطه ی آن تمامی بخش های رابط با یکدیگر در تماس باشند. استفاده از یک رابط مخروطی با اندازه ی بسیار کوچک خاص که برای بخش های فلزی ، پلاستیکی یا شیشه ای به کار گرفته شود رابط Luer نامیده می شود که استفاده از آن بسیار زیاد شده است. از رابط Luer برای اتصال دهانه ی سوزن به یک سرنگ استفاده می شود.

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت اتصالات شیشه ای آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت اتصالات شیشه ای می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (3 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است