ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

قیف شیشه ای آزمایشگاه از شیشه آلات آزمایشگاهی قیف هایی هستند که برای استفاده از آزمایشگاه شیمیایی ساخته شده اند . انواع مختلفی از قیف شیشه ای آزمایشگاه وجود دارند که برای کاربرد های تخصصی به کار گرفته شده اند .

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیف شیشه ای آزمایشگاه صافی ، قیف های خاردار ( به شکل گل های thistle ) ، و قیف شیشه ای آزمایشگاه چکاننده شیر هایی هستند که اجازه به اضافه کردن مایع به یک فلاسک به آهستگی را می دهند . برای جامدات ، یک قیف شیشه ای آزمایشگاه گرد با یک تنه ی کوتاه و پهن مناسب تر است چون به آسانی مسدود نمی شود . قیف های صافی ، بوخنر و قیف های Hirsch زمان استفاده با کاغذ صافی ، می توانند برای حذف ذرات از مایع در فرآیندی به اسم فیلتراسیون به کار گرفته شوند . برای کاربرد هایی که نیاز به دقت بیشتری دارند ، کاغذ صافی در دو قیف آخر ممکن است با یک پودر شیشه ی متخلخل جایگزین شود . قیف های جدا کننده در استخراج های مایع – مایع به کار گرفته می شوند .

شیشه ماده ای است که برای کاربرد های آزمایشگاهی به علت خنثی بودن آن به نسبت فلزات و پلاستیک انتخاب می شود . گرچه قیف های پلاستیکی از پلی اتیلن غیر واکنشی ساخته شده اند برای انتقال حلال های آبی استفاده می شوند . پلاستیک اکثر اوقات برای قیف های گرد به کار گرفته می شود که در تماس با حلال در زمان استفاده ی معمولی قرار نمی گیرد .

انواع قیف شیشه ای آزمایشگاه

 • قیف های ساده که به ابعاد گوناگون ، دارای گردن های بلند تر یا طویل تر موجود هستند .
 • قیف های صافی دارای گردنی به نازکی یک لوله ی موئین هستند که موثر بودن کاغذ های صافی را افزایش داده و بنابراین فرآیند صاف کردن را تسریع می بخشند .
 • قیف های گرد دارای یک گردن پهن و کوچک برای ریزش سریع پودر ها هستند .
 • قیف های جدا کننده گلابی شکل هستند ، دارای یک کلاهک و یک گردن کوتاه می باشند و یک شیر برای حتی خارج سازی مایعات . از آن ها برای آهسته خارج کردن مایعات مخلوط نشدنی استفاده می شود . امکان درجه بندی کردن آن نیز وجود دارد گرچه بسیار چنین کاری متداول نیست .
 • قیف های Hirsch بیشتر به شکل قیف های نرمال هستند ولی حاوی سوراخ ها یا شیشه ی متخلخل در انتها برای فیلتراسیون سریع می باشند .
 • قیف های چکاننده قیف سیلندری شکل ، درجه بندی شده با لولا های شیشه ای مات مخروطی استاندارد . از آن ها اغلب اوقات به همراه یک تعادل دهنده ی فشار استفاده می شود .
 • قیف های بوخنر از پورسلین ساخته می شوند و دارای یک صفحه از شیشه ی متخلخل یا پورسلین سوراخ شده هستند . از آن ها برای عمل فیلتراسیون تحت فشار کم با یک فلاسک بوخنر استفاده می شود .
 • قیف فیلتراسیون داغ قیف کمتر مشاهده شده ای است که در آن قیف توسط یک مایع گرما دیده احاطه و پوشانده شده است .
 • قیف Eco مجهز به یک درپوش محکم و درز بند شده است تا آلودگی شیمیایی کاهش یابد و از قوانین EPA و OSHA پیروی کند .
کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت قیف شیشه ای 

برای اطلاع از قیمت قیف آزمایشگاهی  می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 • امتیاز کلی
 • Rated 3.5 stars
  3.5 / 5 (3 )
 • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است