ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

پیپت مدرج نوعی میکرو پیپت هستند که از یک لوله ی طویل تشکیل شده اند که روی آن ها بخش های درجه بندی شده نظیر آن چه که در بورت یا استوانه ی مدرج دیده می شود ، قرار دارد تا حجم های کالیبره شده ی متفاوت مشخص شوند. آن ها هم چنین نیاز به یک منبع خلاء دارند ، در اوایل شکل گیری علم شیمی و زیست شناسی از دهان استفاده می شد. پیپت مدرج معمولا دارای حجم های 5 ، 10 ، 25 و 50 میلی لیتری هستند. برای جلوگیری از فرو بردن تصادفی مواد بالقوه خطرناک به درون دهان ، تنوعی از پوآر ها ( مکنده ها ) ساخته شد که هم کاملا به صورت دستی و هم برقی استفاده می شدند.

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

در ابتدا پیپت ها از شیشه ی سودا آهکی ساخته شده بودند ، ولی در حال حاضر بسیاری از آن ها از شیشه ی بوروسیلیکات ساخته می شوند، در حالی که پیپت مدرج یک بار مصرف اغلب از پلی استایرن ساخته می شوند. پیپت مدرج اغلب به یکی دو روش مدرج می شوند:

 • مور ( Mohr ) ، پیپت های آب کشی یا به طرف عقب که دارای علامت 0 میلی لیتر درست در بالای انتهای پیپت می باشند. حجمی به درون پیپت کشیده می شود ، اغلب اوقات تا حداکثر حجم ، سپس حجم مورد نیاز به بیرون داده می شود.
 • پیپت های به طرف جلو ، سرولوژی یا فوتی که هیچ گونه علامت 0 میلی لیتری که نشان از خالی بودن پیپت داشته باشد ، ندارد. حجم مورد نیاز به درون پیپت کشیده می شود و سپس به بیرون فوت می شوند.

چرا یک پیپت حجمی دقیق از پیپت مدرج می باشد ؟

پیپت های مدرج به دقیق پیپت های حجمی نیستند ، چون هر خط مدرج شده به صورت مجزایی کالیبره نشده است ، و هر گونه نقصی در قطر داخلی تاثیر بارزی بر حجم ارائه شده می گذارد. در پیپت های حجمی ، قطر پیپت که روی آن عدد درج شده قرار دارد ، به شکل بارزی کوچک تر است ، چون اکثریت حجم آن در حباب قرار گرفته است.

تفاوت بین یک پیپت مدرج و یک پیپت حجمی چه چیزی است ؟

یک پیپت کالیبره برای کل طولی که دارد کالیبره شده است. در یک پیپت کالیبره شده ی 10 میلی لیتری شما می توانید مقادیر کمتری را اندازه گیری کنید.

یک پیپت حجمی تنها دارای یک شاخص می باشد. به عنوان مثال در یک پیپت حجمی 10 میلی لیتری ، شما می توانید تنها 10 میلی لیتر ، نه کمتر نه بیشتر ، را اندازه گیری کنید.

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت پیپت مدرج

برای اطلاع از قیمت پیپت شیشه ای مدرج یا پیپت پلاستیکی مدرج  می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 4.5 stars
   4.5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است