ارائه دهندگان این محصول 


پیپت سرولوژی ( یا پیپت انتقالی حجمی ) دستگاه کالیبره شده ی دمایی هست که برای انتقال حجم مطلوبی از مایع از یک ظرف به ظرف دیگر استفاده می شود. علامت های نشان دهنده ی حجم پیپت به نوعی کالیبره شده اند که در دما های بین 20 تا 25 درجه ی سانتیگراد ، کم یا بیش دما های استاندارد اتاق ، دقیق باشند.

پیپت سرولوژی که ما به احتمال زیاد در کلاس های زیست شناسی به کار می بریم بر دو نوع هستند : TC ( دارا بودن ) یا TD ( ارائه دادن ).

هر دو نوع پیپت تمام حجمی که در نوک قرار دارد را تحویل می دهند. اگر نوک پیپت دارای دو حلقه باشد ، نوع آن پیپت ” فوتی ” است و باید برای بیرون دادن آخرین قطره ی محلول فوت شود. فوت کردن با استفاده از یک پمپ پیپت صورت می گیرد ، هرگز از دهان خود استفاده نکنید.

پیپت های مور دارای مقدار کالیبره شده ی آخرین میلی لیتر در نوک خود نیستند و تنها باید برای تحویل حجم های مشخصی به دنبال کشیدن محلول به درون پیپت ، استفاده شود. ما تنها در برنامه های آموزشی خود از پیپت های مور استفاده می کنیم.

پیپت سرولوژی به همراه پمپ های پیپت استفاده می شود

پیپت سرولوژی معمولا به عنوان یک آیتم یک بار مصرف فراهم می شوند. آن در بسته های چند تایی یا تکی از قبل تهیه شده اند و تقریبا همیشه از پیش استریل شده می باشند.

اندازه گیری و خواندن حجم ها

به طور معمول ما از پیپت های 1, 5, 10 و 25 میلی لیتری در آزمایشگاه استفاده می کنیم. این پیپت سرولوژی برچسب مشخصی دارد به طوری که به خوبی علامت های حجمی و زیر تقسیم ها مشخص شده است.

حجم ها را چنان باید اندازه گیری کرد که حجم کل تحویل داده شود و پیپت به طور کامل خالی از مایع شود ، یا ، شما می توانید از ارائه ی مایع به صورت نقطه به نقطه استفاده کنید ( خالی کردن مایع تا علامت یک حجم و سپس علامت دیگر تا این که در نهایت حجم مورد نظر خالی شود ). طبق گفته ی بعضی ها روش دوم بسیار دقیق تر می باشد.

دقت

دقت این پیپت ها از کوچک ترین مقداری که مشخص شده است دقیق تر نیستند. اگر نیاز به دقت بیشتر است ، شما می توانید از ترکیب پیپت سرولوژی با میکرو پیپت استفاده کنید.

 

قیمت پیپت سرولوژی

برای اطلاع از قیمت پیپت سرولوژی می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است