ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

پیپت ژوژه یا پیپت حباب دار اجازه ی اندازه گیری بسیار دقیق یک حجم مایع را می دهد. این پیپت ها دارای یک حباب بزرگ با یک قسمت باریک طویل در بالا به همراه علامت های مدرج هستند که آن را برای یک حجم مشخص کالیبره کرده است ( نظیر بالن ژوژه ).

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

نحوه ی استفاده از یک پیپت ژوژه

 • پیپت های حجمی که در انتهای قسمت بالایی عنوان TD را دارند برای این طراحی شده اند که حجم مشخص شده ی روی پیپت را تحویل دهند ( این حجم مایع از آن ها خالی شود ). همیشه یک مقدار مایع بعد از استفاده از پیپت در نوک پیپت ژوژه وجود دارد. اگر این مایع ریخته شود شما اندکی بیشتر از حد ظرفیت تعیین شده ی پیپت مایع ارائه داده اید. تقریبا تمامی پیپت ها از نوع پیپت های TD هستند. گرچه ، نوع دیگری هم وجود دارد یعنی پیپت هایی که برچسب TC دارند و برای این طراحی شده اند که مقدار حجم مشخص شده بر روی پیپت را دارا باشند. بنابراین ، تمامی مایعی که در این نوع پیپت ژوژه قرار دارد باید برای به دست آوردن حجم مطلوب خارج شود.
 • اگر یک قطره مایع در نوک بیرونی پیپت آویزان باشد ، نوک پیپت را باید درون محلولی که با پیپت از آن برداشت شده است فرو برد تا این قطره از بین برود. اگر چنین کاری انجام نشود شما اندکی کمتر از حجم مورد نظر با پیپت ژوژه برداشت می کنید.
 • اگر پیپت های ژوژه ، تمیز باشند و به درستی استفاده شوند دقیقا همان حجمی که برای آن ها مشخص شده است را تحویل می دهند.

  نحوه ی شستن یک پیپت ژوژه

 • نیمی از آن را پر از آب مقطر کنید.
 • در حالی که پیپت ژوژه را به صورت افقی نگه داشته اید ، آن را بچرخانید. مطمئن باشید که آب با تمامی جوانب در تماس است. آب را خارج کنید.
 • دو مرحله ی قبلی را با مایعی که می خواهد با پیپت کشیده شود را تکرار کنید.
 • پیپت ها اگر هیچ گونه مایعی به جوانب مختلف آن بعد از کامل کردن عمل استفاده از پیپت ژوژه ، نچسبیده باشد ، تمیز هستند. اگر چسبیدن رخ دهد پیپت را باید برای تمیز کردن توسط یک تکنیسین آزمایشگاه ، برگرداند.
 • زمانی که کارتان تمام شد ، همیشه پیپت را با آب مقطر بشورید ، این کار را حداقل دو تا سه بار قبل از برگرداندن آن انجام دهید.

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت پیپت ژوژه

برای اطلاع از قیمت پیپت حبابدار می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است