برای جا به جا کردن ظرف ها و وسایل آزمایشگاهی ، انجام اعمال مربوط به رنگ آمیزی ، شستشوی ژل الکتروفورز و نگهداری پی پت  سینی آزمایشگاهی به کار گرفته می شود . جنس ساخت سینی آزمایشگاهی از استیل ضد زنگ ، شیشه یا پلاستیک است و در دو شکل با و بدون درپوش به بازار عرضه می شود . مدل دارای درپوش ، باکس نامیده می شود . سینی ساخته شده از فولاد بدون درپوش در اندازه های مختلف از نظر طول و عرض و ارتفاع دیواره به چشم می خورد . این فرم سینی در دو مدل با دیواره کوتاه و بلند دیده می شود .

استفاده از سینی آزمایشگاهی

برای قرار دادن و انتقال وسایل در آزمایشگاه نوع دیواره کوتاه و برای رنگ آمیزی نوع دیواره بلند شایسته تر می باشد . سینی در پوش دار یا باکس فلزی برای رنگ آمیزی ژل الکتروفورز عمودی و هم چنین رنگ آمیزی دی ان ای با اتیدیم بروماید مناسب است . باکس شیشه ای با درپوش فولادی نیز برای این کار وجود دارد و امکان این وجود دارد که محتویات ظرف را بدون برداشتن درپوش مشاهده کرد . سینی آزمایشگاهی از جنس پلاستیک در اندازه های متفاوتی دیده می شود و دارای چندین کاربرد است . نوع پلاستیک استفاده شده در آن بیشتر پلی پروپیلن است و امکان ضد عفونی کردن آن با دستگاه اتوکلاو وجود دارد .

سینی پلاستیکی PCV نیز برای رنگ آمیزی و نگهداری پی پت در بازار وسایل آزمایشگاهی وجود دارد . سینی نگهدارنده پی پت فرورفتگی های نیم دایره ای شکلی در طول دو دیواره مقابل هم با سایزه ای مختلف دارد و می شود اشکال گوناگون پی پت را روی دو دیواره مقابل هم در این فرورفتگی ها قرار دارد . در واقع می شود از آن به عنوان رک پی پت استفاده کرد . سینی PVC قادر به تحمل حداکثر تا دمای 70 درجه ی سلسیوس است .

قیمت سینی آزمایشگاهی ؛

برای اطلاع از قیمت سینی آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • No Rating Yet!
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است